Aktualności


 

01.09.2017

Truck 4 Comfort

stałe, niskie koszty

 

Oferta "Truck 4 Comfort" to  doskonałe połączenie naszych najlepszych produktów: pojazdów, usług serwisowych i rozwiązań telematycznych które ma tylko jeden cel: dac firmie transportowej możliwość stabilnego i bezpiecznego wzrostu. Nigdy więcej niepewności o to czy o niespodziewana awaria techniczna nie okaże się zbyt kosztowna. Poniższa oferta pozwala już w dniu odbioru pojazdu precyzyjnie skalkulować koszt każdego przejechanego kilometra, a po okresie eksploatacji gwarantuje wysoką cenę jego odsprzedaży.


4 lata niezawodności – Gama T od 4 lat jest dostępna na rynku, opinie klientów oraz statystyki wskazują że nasz produkt, jest niezawodny. Jako dowód  oferujemy, możliwość objęcia go 4 letnim kontraktem serwisowym.
Kontrakt serwisowy EXCELLENCE
– 4 lata na 560.000 km  + Renault Trucks Assistance
to znacznie więcej niż 4 letnia gwarancja

4 lata bez dodatkowych kosztów – Stałe i przewidywalne koszty  serwisowe zagwarantowane w dniu odbioru pojazdu. Wydatki związane z eksploatacją pojazdów zawarte są w kontakcie Excellence, który obejmuje wszelkie przeglądy okresowe, wymianę olei i filtrów, klocków hamulcowych ale także np. wymianę wkładu filtra cząstek stałych DPF czy nawet naprawę ogrzewania niezależnego.

4 lata komfortu dla kierowcy – w ofercie pojazdy z kabiną High Sleeper Cab o płaskiej podłodze, i o wysokości wnętrza 210 cm. Pojazdy doskonale wyposażone już w standardzie (fotele Recaro, skórzana kierownica, radio bluetooth itp.) teraz mają jeszcze na wyposażeniu górną leżankę Ultimate zamieniającą się w schowek na bagaże czy też „oparcie hamak” na dolnej leżance.
Kabina Gamy T została wybrana najlepszą spośród dostępnych na europejskim rynku kabin, przez angielski magazyn „Commercial motors” 7.01.2016

4 lata niskiego spalania – pojazdy w ofercie posiadają najnowocześniejsze rozwiązania obniżające spalanie takie jak: zestawy owiewek sprawdzone w tunelu aerodynamicznym, ekonomiczne silniki, skrzynie biegów Optidriver. System Optiroll i Optivision