COVID-19/ Renault Trucks pragnie zapewnić Państwa o swoim zaangażowaniu, aby umożliwić eksploatację Państwa pojazdów przy zachowaniu niezbędnych środków ostrożności. Wszystkie serwisy Renault Trucks pracują, ale niektóre ograniczyły godziny pracy. Jednocześnie wszystkie serwisy świadczą usługi w ramach serwisy RT 24/7. Dostawy części zamiennych są prowadzone w sposób ciągły. Natomiast nastąpić może nieznaczne opóźnienia w dostawach z uwagi na korki na granicy. Dotyczy to dostaw z magazynu w Lyonie. Z magazynu we Wrocławiu na razie nie ma żadnych opóźnień Zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami w każdej sprawie. Zespół Renault Trucks jest cały czas do Państwa dyspozycji

Akcesoria, części zamienne, usługi

2 LETNIA GWARANCJA NA CZĘŚCI ZAMIENNE

2 LETNIA GWARANCJA NA CZĘŚCI ZAMIENNE RENAULT TRUCKS (*)

Dzięki 2-letniej gwarancji na części zamienne Renault Trucks możemy zapewnić Państwa, że oryginalne części Renault Trucks zapewniają największe bezpieczeństwo oraz najwyższą jakość. 

Możecie Państwo mieć pewność, że w naszych autoryzowanych serwisach Renault Trucks używamy wyłącznie oryginalnych części zamiennych.

Wszystkie prace serwisowe są wykonywane przez naszych wykwalifikowanych mechaników, którzy są stale szkoleni, aby być na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami technologicznymi. Nasze warsztaty są wyposażone w skuteczne systemy diagnostyczne, specjalistyczne narzędzia oraz w najnowsze dokumentacje serwisowe.

Teraz możesz cieszyć się gwarancją na oryginalne części zamienne Renault Trucks 2x dłużej! Wystarczy, że kupisz w autoryzowanym serwisie Renault Trucks część zamienną i zlecisz jej montaż naszym specjalistom, którzy najlepiej znają nasze pojazdy.


(*) Prosimy o zapoznanie się z naszymi ogólnym warunkami gwarancji.