ZAPOLUJ NA CIĘŻARÓWKĘ RENAULT T HSC

 

Konkurs OPTIFUEL CHALLENGE to rywalizacja kierowców z udziałem firmy Renault Trucks! Ponownie rzucamy wyzwanie kierowcom w Polsce do zaprezentowania swoich umiejętności związanych z prowadzeniem pojazdu ciężarowego. Konkurs Optifuel  to konkurs jazdy ekonomicznej. Celem jest jak najniższe spalanie paliwa, przy jak najwyższej średniej prędkości pojazdów z przestrzeganiem przepisów ruchu drogowego. W poprzedniej edycji tylko w Polsce w eliminacjach wzięło udział 501 kierowców rywalizując w w lokalizacjach w całej Polsce.
W Finale Światowym, który rozegra się w dniach 15-17 października w Lyonie do wygrania będzie ciężarówka Renault T HSC - Model 2019! Jak przystąpić do rywalizacji o tę niesamowitą nagrodę? Szczegóły poniżej:


JAK WZIĄĆ UDZIAŁ?


Aby wziąć udział w konkursie musisz posiadać prawo jazdy kategorie C+E. Dodatkowym atutem może być dla Ciebie znajomość pojazdów Renault Trucks oraz możliwości wykorzystania ich technologii w celu jak najniższego zużycia paliwa. Kierowcę zgłasza firma transportowa, przez co staje się on jej reprezentantem w konkursie. Zarówno dla firm jak i kierowców czekają atrakcyjne nagrody już na poziomie eliminacji oraz w Finale Polskim, który rozegra się we wrześniu. Aby wziąć udział zgłoś swojego kierowcę za pośrednictwem powyższego formularza kontaktowego lub zapytaj o szczegóły swojego przedstawiciela Przedstawiciela Handlowowego.

Pamiętaj, że wyniki końcowy spalanego paliwa zależy od wielu czynników. W przypadku konkursu Optifuel Challenge wszyscy kierowcy mają równe szansę prowadząc te same zestawy (obciążone odpowiednio do 38t dmcz.), po tych samych trasach konkursowych.

KLIKNIJ I POBIERZ HARMONOGRAM ELIMINACJI W POLSCE

 

ZWYCIĘZCA FINAŁU POLSKI UDA SIĘ DO LYONU ZAWALCZYĆ O RENAULT TRUCKS T HSC - MODEL 2019 DLA FIRMY ORAZ VOUCHER o WARTOŚCI 6 000 EURO DLA KIEROWCY.


Kierowca, który stanie na najwyższym stopniu podium, wygrywając Finał Polski, będzie miał zaszczyt reprezentować nasz kraj oraz swoją firmę w Finale Światowym.
Modele 2019 Renault Trucks T HIGH gwarantują niższe o 3% spalanie paliwa niż pojazdy z poprzedniej generacji, zweryfikuj to sam przy okazji eliminacji Optifuel Challenge 2019!

 

WIĘCEJ O ROZWIĄZANIACH OPTIFUEL

 

Optifleet: Oszczędzaj ON-LINE

 

Moduły zainstalowane w pojazdach Renault Trucks umożliwiają zarządzającym flotą lepszą kontrolę nad pojazdami a tym samym lepszą kontrolę ponoszonych kosztów. Mogą monitorować zużycie paliwa ich pojazdów (moduł Check), śledzić położenie ich pojazdów w czasie rzeczywistym (moduł Map), monitorować czas pracy kierowców oraz zdalnie pobierać ich dane z tachografu (moduł Drive).

Optifuel Programme: Oszczędność paliwa do 15%


Optifuel Programme to globalne rozwiązanie mające na celu obniżenie kosztów spalania paliwa. Łącząc szkolenia Optifuel oraz Optifuel Infomax, program ten jest przeznaczony dla Menadżerów Flot, którzy później mogą przekazać wiedzę swoim kierowcom w firmie.

 

Optifuel Handover: Optymalne użytkowanie pojazdu już od 1 kilometra.

 

Odbierając pojazd w naszym autoryzowanym punkcie, przejdziesz szkolenie z obsługi pojazdu i najistotniejszych zasad jazdy ekonomicznej.

 

Optifuel Training: Szkolenie z jazdy ekonomicznej

 

Optifuel Training to program przezczaony dla kierowców zapewniający im szkolenie z jazdy ekonomicznej oraz bezpiecznej a także prezentację możliwości pojazdu w zakresie jazdy ekonomicznej.

 

Optifuel Infomax: Monitoruj zużycie paliwa i analizuj tryby jazdy

 

Optifuel Infomax to pakiet oprogramowania prezentujący szczegółową wiedzę na temat na temat analizy stylu jazdy i zużycia paliwa.

 

 

Więcej informacji dostępne na stronie: Optifuel Solutions

 

Regulamin konkursu (eliminacji) Optifuel Challenge 2019

Konkurs OPTIFUEL CHALLENGE rywalizacja kierowców Renault Trucks ponownie wzywa kierowców na całym świecie do zaprezentowania swoich umiejętności związanych z serią T. Konkurs Optifuel to konkurs jazdy ekonomicznej. Celem jest jak najniższe spalanie paliwa, przy jak najwyższej średniej prędkości pojazdów z przestrzeganiem przepisów ruchu drogowego. W poprzedniej edycji tylko w Polsce w eliminacjach wzięło udział 501 kierowców rywalizując w w lokalizacjach w całej Polsce.