Aktualności


30.04.2015

KONKURS FOTOGRAFICZNY „RENAULT TRUCKS T”

Udostępnij swoje zdjęcie Renault Trucks T

Renault Trucks zaprasza Państwa do udziału w konkursie fotograficznym poświęconym Renault Trucks T, pojazdowi ciężarowemu roku 2015. W związku z tym prosimy o odwiedzenie strony internetowej http://truckersgallery.renault-trucks.com, aby wygrać jeden z 60 modeli pojazdu!

  • W jaki sposób wziąć udział w konkursie?

Przesłać jedno zdjęcie pojazdu Renault Trucks T na stronę http://truckersgallery.renault-trucks.com. Należy zaznaczyć kratkę „Chcę wziąć udział w Konkursie Fotograficznym „Renault Trucks T” i akceptuję regulamin”. Przed umieszczeniem na stronie Truckers Gallery Renault Trucks Państwa zdjęcie zostanie poddane moderacji.

  • Jaki jest ostateczny termin zgłaszania udziału w konkursie?

Konkurs rozpoczął się 1 kwietnia. Swój udział w konkursie można zgłaszać do 31 sierpnia.

  • W jaki sposób będą wyłaniani zwycięzcy konkursu i jakie będą nagrody?

10 pierwszych nagród przyzna jury konkursu. Pozostałych 50 nagrodzonych uczestników wyłoni losowanie. Do wygrania jest 60 modeli pojazdów! Można się z nimi zapoznać na stronie: http://truckersgallery.renault-trucks.com/dotations

  • Co to jest Truckers Gallery?

Pragną Państwo wziąć udział w konkursie fotograficznym na pojazd ciężarowy Renault Trucks? Galeria fotografii Truckers Gallery umożliwia Państwu udostępnienie swojego zdjęcia innym entuzjastom naszej marki, a także zapoznanie się z pojazdami ciężarowymi Renaults Trucks z całego świata.

 

Życzymy powodzenia, niech wygrywają najlepsi!