Aktualności


24.10.2014

OPTIFUEL CHALLENGE - MIĘDZYNARODOWY FINAŁ KONKURSU NICEA 2014

Wybór najlepszego eko-kierowcy!

Od wielu miesięcy, 10 modeli T Optifuel przemierza europejskie drogi w ramach lokalnych eliminacji Optifuel Challenge 2014. Jest to 66 imprez, które odbyły się w 15 krajach z udziałem 1275 przedsiębiorstw oraz 6000 kierowców!

Nadszedł czas, aby wybrać najlepszego eko-kierowcę za kierownicą pojazdu uznanego za „międzynarodowy pojazd ciężarowy roku 2015” podczas międzynarodowego finału konkursu Optifuel Challenge 2014.

Finał odbędzie się w Nicei, we Francji, w dniach od 28 do 30 października 2014 roku.

28 najlepszych kierowców z małych i dużych firm zostanie zaproszonych do zaprezentowania swoich umiejętności w dziedzinie eko-jazdy, najpierw w teście, a potem w konkurencji jazdy na drogach publicznych trwającej 45 minut.

Optifuel Challenge International Final Nice 2014Zwycięzcą zostanie kierowca, który osiągnie najmniejsze zużycie paliwa, najlepszy czas i będzie potrafił optymalnie wykorzystać technologie pojazdu. Do wyłonienia najlepszych uczestników wykorzystamy nasze oprogramowanie do analizy zużycia paliwa Optifuel Infomax!

Wszyscy uczestnicy będą dopingowani i wspierani przez swoich szefów i przedstawicieli reprezentujących z dumą swoje kraje!

Obsługą uczestników będzie zajmować się zespół Renault Trucks: 10 obserwatorów towarzyszących uczestnikom w konkurencji jazdy, 6 sędziów odpowiedzialnych za analizę wyników i objaśnienie kierowcom ich stylu jazdy oraz specjaliści przekazujący informacje na temat pojazdów i nowych rozwiązań, usług oraz innowacji.

Zwycięzcy otrzymają nagrody za swoje wyniki. Najlepszy eko-kierowca w skali międzynarodowej otrzyma nagrodę o wartośąci 8000 € w postaci bonów zakupowych (odpowiednik oszczędności, jakie kierowca zapewnia swojej firmie przez okres 4 lat), a dla swojego pracodawcy 1 rok leasingu T Optifuel (pełna oferta).

Życzymy powodzenia wszystkim uczestnikom. Niech wygra najlepszy!