Aktualności


24.11.2015

RENAULT TRUCKS D CAB 2M DOSKONAŁE DO TRANSPORTU KONI

Młochów / listopad 2015

Bogato wyposażony i oferujący imponującą ładowność, najnowszy model znanego producenta pojazdów dla transportu koni, firmy Dickenherr, jest zdecydowanym liderem w swojej klasie. Swoje walory pojazd ten zawdzięcza doskonałemu podwoziu, na bazie którego powstał: Renault Trucks D z kabiną o szerokości 2 m.

Nadrzędnym celem Klausa Dickenherra i jego firmy Dickenherr Trucks & Trailer GmbH, mającej swoją siedzibę w Aalen, w Badenii-Wirtembergii, jest spełnianie potrzeb wymagających właścicieli cennych koni hodowlanych i wyścigowych. – W ostatnich latach odnotowaliśmy wzrost zapotrzebowania na pojazdy, które umożliwiają przewóz dwóch lub

trzech koni i jednocześnie oferują komfortową część mieszkalną. Niestety, większość dostępnych na rynku podwozi samochodowych o odpowiedniej ładowności nie spełnia naszych wymagań. W przeciwieństwie do nowego Renault Trucks D Cab 2 m o dopuszczalnej masie całkowitej 7,5 tony, które zapewnia nam wprost idealną bazę – wyjaśnia Klaus Dickenherr.–Zasadniczym argumentem handlowym, przemawiającym na korzyść Renault Trucks, jest najmniejsza masa własna w tej klasie pojazdów ciężarowych. Oferując około 4,5 t ładowności, Renault Trucks D Cab 2 m zapewnia dużą swobodę, jeżeli chodzi o rozplanowanie i zabudowy i możliwości transportowe. Dodatkowym atutem jest przestronna i doskonale wyposażona kabina.

Luksusowa część mieszkalna obejmuje przestronną i widną nadbudowę sypialną, w której znajduje się także duża kanapa, mogąca służyć jako dodatkowe dwuosobowe łóżko. Dostępny jest aneks kuchenny z lodówką, zlewozmywakiem i kuchenką, a także udogodnienia, takie jak pojemne schowki, klimatyzacja, niezależne ogrzewanie postojowe czy telewizja satelitarna.