COVID-19/ Renault Trucks pragnie zapewnić Państwa o swoim zaangażowaniu, aby umożliwić eksploatację Państwa pojazdów przy zachowaniu niezbędnych środków ostrożności. Wszystkie serwisy Renault Trucks pracują, ale niektóre ograniczyły godziny pracy. Jednocześnie wszystkie serwisy świadczą usługi w ramach serwisy RT 24/7. Dostawy części zamiennych są prowadzone w sposób ciągły. Natomiast nastąpić może nieznaczne opóźnienia w dostawach z uwagi na korki na granicy. Dotyczy to dostaw z magazynu w Lyonie. Z magazynu we Wrocławiu na razie nie ma żadnych opóźnień Zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami w każdej sprawie. Zespół Renault Trucks jest cały czas do Państwa dyspozycji

Aktualności


 

26.06.2017

Renault Trucks i Światowy Program Żywnościowy: powrót do Ugandy.

„Training of Trainers”

Pierwszy raz od 5 lat, Renault Trucks inauguruje nowy moduł szkoleniowy dla Światowego Programu Żywnościowego, aby kształcić przyszłą kadrę szkoleniową.

Od 26 do 30 czerwca 2017 roku, Renault Trucks powraca do Kampali, stolicy Ugandy, aby przeprowadzić szkolenia: „Training of Trainers”.

Miasto Kampala jest prawdziwym symbolem tej współpracy partnerskiej, ponieważ to właśnie w tym miejscu w 2012 roku odbyła się pierwsza akcja szkoleniowa dla mechaników.

Julie Marconnet, kierownik ds. relacji partnerskich i RSE Renault Trucks, wyjaśnia: „Ten nowy moduł uzupełnia tematy poprzednio omawiane z lokalnymi zespołami Światowego Programu Żywnościowego i pozwoli organizacji uzyskać niezależność w obszarze szkoleń i zarządzania ludźmi. Więzi, które stworzyliśmy z tą agencją Narodów Zjednoczonych są solidne i ilustrują uwagę, jaką poświęcamy działaniom naszych partnerów i klientów” - podsumowuje Julie Marconnet.

Więcej informacji o współpracy partnerskiej można znaleźć na stronie http://corporate.renault-trucks.com/en/wfp/