COVID-19/ Renault Trucks pragnie zapewnić Państwa o swoim zaangażowaniu, aby umożliwić eksploatację Państwa pojazdów przy zachowaniu niezbędnych środków ostrożności. Wszystkie serwisy Renault Trucks pracują, ale niektóre ograniczyły godziny pracy. Jednocześnie wszystkie serwisy świadczą usługi w ramach serwisy RT 24/7. Dostawy części zamiennych są prowadzone w sposób ciągły. Natomiast nastąpić może nieznaczne opóźnienia w dostawach z uwagi na korki na granicy. Dotyczy to dostaw z magazynu w Lyonie. Z magazynu we Wrocławiu na razie nie ma żadnych opóźnień Zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami w każdej sprawie. Zespół Renault Trucks jest cały czas do Państwa dyspozycji

Aktualności


 

11.09.2013

RENAULT TRUCKS W KSIĘDZE REKORDÓW GUINNESSA

RENAULT TRUCKS BIJE KOLEJNE REKORDY

RENAULT TRUCKS W KSIĘDZE REKORDÓW GUINNESSA

Plac Bellecour w Lyonie, zamienił się w niezwykłe widowisko. Powstało tam bowiem największe drukowane działo 3-D w dziedzinie sztuki ulicznej (ang. Street Art). Tym samym, grafiki przedstawiające pojazdy Renault Trucks trafiły do Księgi Rekordów Guinnessa.

Ogromne zadrukowane płachty zostały zainstalowane na największym rynku w mieście. Istota owego dzieła polega na grze perspektywą, bowiem widz musi stanąć w odpowiednim miejscu, aby to, na co patrzy nabrało trójwymiarowości. Jedna z zaprezentowanych grafik ma powierzchnię 4,227,5 m², dzięki czemu zakwalifikowała się do Księgi Rekordów Guinnessa jako “największa anamorfoza na świecie”.

W ten sposób, Renault Trucks uczciło wraz z mieszkańcami Lyonu wprowadzenie na rynek nowej gamy pojazdów. Certyfikat poświadczający ten wynik został wręczony Prezesowi Bruno Blin.