POJAZDY UŻYWANE

RENAULT TRUCKS T X-ROAD

SOLIDNE, UŻYWANE CIĘŻARÓWKI DOWYMAGAJĄCYCH ZASTOSOWAŃ

Oferta X-Road to ciężarówka Renault Trucks przekształcona i dostosowana przez producenta do pracy w trudnych warunkach. Renault Trucks T X-Road jest sprzedawany w naszych centrach pojazdów używanych i oferuje klientom 12-miesięczną gwarancję producenta. Ciężarówka ta idealnie nadaje się do obsługi placów budowy oraz do transportu materiałów naczepą skrzyniową lub wywrotką.


Renault T X-ROAD, TO CIĘŻARÓWKA DO PRACY W TRUDNYM ŚRODOWISKU

1. Ciągnik 4x2 euro 6, 11 l 460 km, 2. Z automatyzowaną skrzynia biegów z trybem off-road i ręcznym sterowaniem gazem, 3. Blokada mechanizmu różnicowego, 4. Nowe akumulatory 225 ah, 5. Podniesiony prześwit o 60 mm, 6. Metalowy zderzak z zabezpieczeniem przed, korozją 7. Kraty ochronne reflektorów, 8. Czarna tabliczka znamionowa, 9. Opony all road 315/80 r22.5, 10. Czarna osłona przeciwsłoneczna

 

WYTRZYMAŁOŚĆ
Renault Trucks T X-Road jest dobierany, kontrolowany i modyfikowany w fabryce producenta. Wzmocnione elementy konstrukcyjne zwiększony prześwit o 60 mm w celu łatwiejszego pokonywania przeszkód, silnik DTI 11 ze skrzynią biegów off-Road i ręczne sterowanie gazem w celu połączenia wydajności i skuteczności napędu. Modyfikacje wprowadzone w naszych fabrykach gwarantują jakość i wytrzymałość Renault Trucks T X-Road, ciężarówki, która nigdy Cię nie zawiedzie. Renault Trucks T X-Road to pojazd homologowany, który oferuje gwarancję producenta na układ przeniesienia napędu.

 

DOPASOWANA OFERTA DOSTOSOWANA DO POTRZEB TWOJEJ FIRMY
Dzięki ofercie X-Road, Renault Trucks może zaoferować pojazdy odpowiednie do jazdy w trudnych warunkach i przystosowane do wymagających zadań: obsługi placów budowy, transportu w trudnych warunkach, transportu wywrotką, transportu ciężkich materiałów i zastosowaniach w rolnictwie. Można skonfigurować Renault Trucks T X-Road w zależności od wykonywanej działalności i potrzeb, dobierając: zestaw hydrauliczny, zabezpieczenie chłodnicy, przełożenie tylnego mostu, światła ostrzegawcze LED, dodatkowe zbiorniki i wysokość siodła...

DYSPOZYCYJNOŚĆ I BLISKI KONTAKT Z KLIENTEM
Niezależnie, gdzie się aktualnie znajdujesz, Twój przedstawiciel Renault Trucks zapewni Ci dostęp do największego magazynu pojazdów używanych w Europie. Każda ciężarówka T X-Road została poddana kompletnemu przeglądowi w oparciu o listę kontrolną obejmującą 200 punktów, zgodnie ze standardowymi procesami produkcyjnymi producenta przed fabryczną modyfikacją. Przez cały okres użytkowania, pojazd będzie „uznawany” w całej sieci Renault Trucks. Do Twojej dyspozycji będą profesjonaliści wyposażeni w wysokiej jakości sprzęt i wykorzystujący wyłącznie oryginalne części, towarzysząc Ci w codziennej pracy.