COVID-19/ Renault Trucks pragnie zapewnić Państwa o swoim zaangażowaniu, aby umożliwić eksploatację Państwa pojazdów przy zachowaniu niezbędnych środków ostrożności. Wszystkie serwisy Renault Trucks pracują, ale niektóre ograniczyły godziny pracy. Jednocześnie wszystkie serwisy świadczą usługi w ramach serwisy RT 24/7. Dostawy części zamiennych są prowadzone w sposób ciągły. Natomiast nastąpić może nieznaczne opóźnienia w dostawach z uwagi na korki na granicy. Dotyczy to dostaw z magazynu w Lyonie. Z magazynu we Wrocławiu na razie nie ma żadnych opóźnień Zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami w każdej sprawie. Zespół Renault Trucks jest cały czas do Państwa dyspozycji

Akcesoria, części zamienne, usługi

Części zamienne

Wysokiej jakości części, fachowa wiedza i rozległa sieć stacji obsługi…

RENAULT TRUCKS APPROVED PARTS
NIEZAWODNOŚĆ I DOSTĘPNOŚĆ

Nasza bogata gama oryginalnych części Approved Parts jest oferowana do wszystkich pojazdów Renault Trucks, zarówno starszych, jak i nowych. Możemy spełnić wszystkie Twoje potrzeby w zakresie konserwacji oraz obsługi okresowej Twoich pojazdów i przyczep.

Części nowe, części regenerowane, zestawy, akcesoria, materiały warsztatowe – oferowana przez nas gama części umożliwia wybranie rozwiązania najlepiej dostosowanego do Twoich potrzeb.

 

Zapoznaj się z pełną ofertą akcesoriów dla całej gamy pojazdów Renault Trucks: instrukcje do katalogu