COVID-19/ Renault Trucks pragnie zapewnić Państwa o swoim zaangażowaniu, aby umożliwić eksploatację Państwa pojazdów przy zachowaniu niezbędnych środków ostrożności. Wszystkie serwisy Renault Trucks pracują, ale niektóre ograniczyły godziny pracy. Jednocześnie wszystkie serwisy świadczą usługi w ramach serwisy RT 24/7. Dostawy części zamiennych są prowadzone w sposób ciągły. Natomiast nastąpić może nieznaczne opóźnienia w dostawach z uwagi na korki na granicy. Dotyczy to dostaw z magazynu w Lyonie. Z magazynu we Wrocławiu na razie nie ma żadnych opóźnień Zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami w każdej sprawie. Zespół Renault Trucks jest cały czas do Państwa dyspozycji

Informacje prasowe
rss


  • Zdjęcia HD
    • at_sauber-f1_1
    • at_sauber-f1_2
    • at_sauber-f1_3
    • at_sauber-f1_4
 

12.05.2014

CZTERY RENAULT TRUCKS T HIGH DLA ZESPOŁU SAUBER F1 TEAM

Czwarty rok z rzędu Sauber F1 Team będzie podróżował między kolejnymi europejskimi wyścigami Grand Prix Formuły 1 pojazdami Renault Trucks. Pod koniec kwietnia ten szwajcarski zespół odebrał cztery Renault Trucks T 520 High, które posłużą do transportu wyposażenia i personelu na tory wyścigowe.

Równocześnie z inauguracją europejskiej części tegorocznego sezonu Formuły 1, wyścigiem o Grand Prix Hiszpanii, zespół Sauber F1 Team po raz kolejny dał dowód swojego zaufania do Renault Trucks – czwarty rok z rzędu. Pod koniec kwietnia odebrał cztery ciągniki siodłowe Renault Trucks T High, wyposażone w silnik DTI 13 o mocy 520 KM i kabinę z całkowicie płaską podłogą. To właśnie komfort kabiny oferującej płaską podłogę i liczne schowki, a także wydajność Renault Trucks T przesądziły o wyborze.

Sauber F1 Team wykorzysta nowe jednostki do transportu personelu i wyposażenia na wszystkie europejskie wyścigi Grand Prix. Obecnie zespół dysponuje flotą 14 długodystansowych i 12 dostawczych pojazdów Renault Trucks.

Kluczyki do nowych pojazdów otrzymała menedżer Sauber F1 Team Monisha Kaltenborn z rąk Luziego Thomanna, dyrektora zarządzającego Thomann Nutzfahrzeuge AG – partnera i dealera Renault Trucks, podczas ceremonii, w której uczestniczył Adrian Sutil, jeden z kierowców zespołu. Cztery Renault Trucks T High zostały polakierowane na barwy firmowe stajni wyścigowej.