Informacje prasowe
rss


  • Zdjęcia HD
    • t-high-480-maxi-space-cabine
    • t-high-480-maxi-space-desserte-haute-ouverte
    • t-high-480-maxi-space-spot-couchette-allume
    • t-high-480-maxi-space-cabine-dinette-sur-table-bouilloir
 

19.08.2014

KABINA MAXISPACE: JESZCZE WIĘCEJ PRZESTRZENI

NA POKŁADZIE RENAULT TRUCKS T HIGH


Renault Trucks T High, pojazd długodystansowy w całym tego słowa znaczeniu, jest wyposażony w kabinę z płaską podłogą o szerokości 2,5 m w części tylnej. Z myślą o kierowcach, którzy potrzebują jeszcze większego komfortu, Renault Trucks przygotowało kabinę w wersji Maxispace, oferującą więcej miejsca w schowkach i umożliwiającą korzystanie z rozkładanego stolika.

 

Oferując płaską podłogę, 2,5 m szerokości w tylnej części kabiny i wnętrze o wysokości ponad 2 m, Renault Trucks T jest idealnym pojazdem dla transportu długodystansowego. Ci zaś kierowcy, którzy potrzebują więcej przestrzeni na bagaż i – dodatkowe akcesoria, mogą wybrać kabinę Maxispace, posiadającą trzy szczególne cechy.

Przede wszystkim, w kabinie Maxispace zamiast górnej leżanki znajduje się dodatkowy schowek, podzielony na trzy podświetlane komory o wysokości 36 cm, zamykane roletami.

Ponadto, w leżankę wbudowano stolik o wymiarach 81 x 60 cm, rozkładany za naciśnięciem przycisku. Po skończonym posiłku stolik ten można złożyć, odchylając go na tylną ścianę kabiny. Stolik posiada wyściełany schowek z przegródkami i w akcesoriach można dokupić pasującą do niego zastawę stołową, zawierającą dwa talerze, dwa noże, dwa widelce i dwie małe łyżeczki.

I wreszcie, trzecią unikatową cechą kabiny jest dodatkowy schowek w postaci szuflady pod fotelem kierowcy.

Wszystkie te elementy kabiny Maxispace podnoszą komfort życia na pokładzie Renault Trucks T, co zadowoli kierowców oczekujących maksymalnej przestrzeni w schowkach i wygody.

Więcej informacji:

Katarzyna Pawluś-Lech – Marketing i PR Renault Trucks Polska

+48 601 337 915
+48 22 533 02 58

mail: katarzyna.pawlus@renault-trucks.com