Informacje prasowe
rss


 

05.06.2017

Renault Trucks na Targach SOLUTRANS

RENAULT TRUCKS OGŁASZA SWOJĄ OBECNOŚĆ NA TARGACH SOLUTRANS 2017

Renault Trucks potwierdziło uczestnictwo w czternastej edycji Solutrans Trade Fair, targach międzynarodowego transportu drogowego i transportu miejskiego, które odbędą się w Lyonie-Eurexpo w dniach 21-25 listopada 2017 r. Na swoim stoisku o powierzchni 700 m2 producent wystawi pojazdy dalekobieżne, budowlane i dystrybucyjne oraz będzie promować swoją sieć serwisową i dystrybucyjną.

Podczas tej 14-stej edycji targów Solutrans, Renault Trucks wystawi swoje pojazdy na stoisku o powierzchni 700 m2, będzie promować swoją sieć serwisową i dystrybucyjną, a także ofertę TruckPlus (pojazdy używane).

Sieć Renault Trucks obejmuje 310 punktów sprzedaży i punktów serwisowych we Francji – jeden punkt co 50 kilometrów. „Renault Trucks ma najrozleglejszą sieć we Francji” powiedział Philippe Gorjux, Dyrektor Sprzedaży w Renault Trucks France. „Dobre kontakty z klientami oraz rozpoznawalna jakość naszych usług to niekwestionowana przewaga, która jest dopełnieniem usług powiązanych i technologii dostępnych w naszej ofercie. Korzystają z nich już wszyscy nasi klienci.”

Jean-Jacques Marty, przewodniczący grupy dealerów Renault Trucks (GAC), dodał: „Siłą sieci Renault Trucks jest nie tylko jej zasięg geograficzny, ale także fachowość specjalistów pracujących w tej sieci, w tym 8.000 ekspertów przeszkolonych przez producenta, gotowych do pomocy naszym klientom. Jestem dumny, że mogę na bieżąco wspierać dealerów Renault Trucks w ich interesach i rozwoju.”

Stanowisko Renault Trucks będzie się znajdować w Hali 4 wystawy.

O Renault Trucks

Korzystając z dziedzictwa ponad 100-letniej francuskiej wiedzy eksperckiej, Renault Trucks dostarcza specjalistom w transporcie szeroką gamę usług i pojazdów (od 2.8 do 120 T) dostosowanych do lokalnej i regionalnej dystrybucji, prac budowlanych i transportu dalekobieżnego. Pojazdy Renault Trucks są niezawodne, a niskie spalanie pozwala na osiągnięcie wyższej wydajności i kontrolowanie kosztów operacyjnych. Renault Trucks dystrybuuje i serwisuje swoje ciężarówki poprzez sieć dealerów, która obejmuje 1 500 punktów serwisowych. Zarówno konstrukcja i montaż pojazdów Renault Trucks, jak i produkcja większości komponentów, odbywa się we Francji.

Renault Trucks jest częścią Grupy Volvo, jednego z wiodących producentów pojazdów ciężarowych, autobusów, sprzętu budowlanego i morskiego oraz silników przemysłowych. Grupa dostarcza również gotowe rozwiązania finansowania i obsługi. Grupa Volvo, która zatrudnia 95 000 osób, posiada zakłady produkcyjne w 18 państwach i sprzedaje swoje produkty na ponad 190 rynkach. W 2016 roku sprzedaż netto Grupy Volvo wyniosła ok. 302 miliardów SEK (31,9 miliardów EUR). Grupa Volvo to spółka publiczna z siedzibą główną w Göteborgu w Szwecji. Udziały Volvo są notowane na giełdzie Nasdaq Stockholm.