Informacje prasowe
rss


 

13.02.2018

RENAULT TRUCKS T X-ROAD

W celu dopasowania się do wymagających oczekiwań sektora budowlanego, Renault Trucks wprowadziło pojazd T X-Road 460. Pojazd jest modyfikowany w stworzonej specjalnie „Used Trucks Factory”  stanowiącej integralną część fabryki Bourg-en-Bresse .

Renault Trucks wprowadza ofertę T X-Road 460, „nowego” używanego pojazdu  przeznaczonego do pracy w sektorze budowlanym. T X-Road to pojazdy używane, które najpierw są rygorystycznie  wyselekcjonowane, następnie przechodzą przegląd w oparciu o listę kontrolną obejmującą 200 punktów i są modyfikowane w fabryce »Used Trucks Factory » do wymagań klienta.

Renault Trucks T X-Road jest wyposażony w silnik DTI 11 460KM, dostępny w konfiguracji 4x2. Zostaje wyposażony we wzmocnione elementy karoserii, jak stalowe zderzaki, wytrzymałe stopnie i kraty ochronne reflektorów. Posiada opony all road 315/80 o profilu drogowo-terenowym  i podniesiony o 60 mm prześwit. Skrzynia biegów Optidriver otrzymała oprogramowanie off road, dodano ręczne sterowanie gazem.

Pojazd używany T X-Road jest objęty gwarancją na rok lub 120 000. Gwarancja ta obejmuje wszystkie zdarzenia związane z silnikiem, skrzynią biegów oraz osiami pojazdu i jest uznawana we wszystkich punktach sprzedaży i obsługi Renault Trucks na terenie Europy. Dodatkowo gwarancja jest połączona z ubezpieczeniem europejskim Renault Trucks 24/7 z opcją holownika.

W tej chwili oferta T X-Road jest dostępna we Francji, Polsce, na Węgrzech, w Niemczech i w Beligii.

Więcej informacji:

www.renault-trucks.pl

Katarzyna Pawluś-Lech, Marketing i PR Renault Trucks Polska, tel. +48 601 337 915,

e-mail: katarzyna.pawlus@renault-trucks.com