COVID-19/ Renault Trucks pragnie zapewnić Państwa o swoim zaangażowaniu, aby umożliwić eksploatację Państwa pojazdów przy zachowaniu niezbędnych środków ostrożności. Wszystkie serwisy Renault Trucks pracują, ale niektóre ograniczyły godziny pracy. Jednocześnie wszystkie serwisy świadczą usługi w ramach serwisy RT 24/7. Dostawy części zamiennych są prowadzone w sposób ciągły. Natomiast nastąpić może nieznaczne opóźnienia w dostawach z uwagi na korki na granicy. Dotyczy to dostaw z magazynu w Lyonie. Z magazynu we Wrocławiu na razie nie ma żadnych opóźnień Zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami w każdej sprawie. Zespół Renault Trucks jest cały czas do Państwa dyspozycji

Akcesoria, części zamienne, usługi

Nasz wybór: klej Teroson do szyb

TYLKO DO RENAULT TRUCKS

Klej Teroson do szyb
Produkt z gamy OKELIA:

Klej do szyb width=200

Bezpieczeństwo oferowane przez ten jednoskładnikowy klej poliuretanowy do szyb zostało potwierdzone podczas testów zderzeniowych przeprowadzonych zgodnie z najbardziej rygorystycznymi standardami europejskimi.

Dzięki wysokiemu modułowi sprężystości i niskiej przewodności klej odznacza się dobrą odpornością na opadanie.

TYLKO DO RENAULT TRUCKS

Zestaw trzech kartuszy zawiera wszystkie produkty potrzebne do montażu wysokiej klasy szyby przedniej.
Zestaw zawiera:width=200

  • Kartusze z klejem 310 ml
  • Rozcieńczalnik do czyszczenia
  • Podkład
  • Aplikatory podkładu
  • Dysze do usuwania kleju
  • Drut fortepianowy

 

Warto wiedzieć:

Regulowana dysza umożliwia dobranie odpowiedniej grubości drutu bezpośrednio na podstawie rozmiaru szyby, gwarantując pewniejszy efekt końcowy oraz mniejsze zużycie produktu.

CZY WIESZ, ŻE…

Klej do szyb jest także dostępny w bardziej ekonomicznym opakowaniu, bardziej przyjaznym do środowiska i nadającym się do wysokiej klasy szyb przednich.