Pojazdy używane

Sprawdź swój pojazd ciężarowy!

Off
Czesci zamienne do samochodow ciezarowych 4

Poznaj specjalną ofertę i zwiększ swoją mobilność!

Czy jesteś gotowy na dłuższe użytkowanie swojego samochodu ciężarowego?

Jesteśmy po Twojej stronie! Wiemy, że ciągniki siodłowe muszą wypełniać swoje zadanie i być stale w drodze. Właśnie dlatego, przeprowadzanie właściwej obsługi jest kluczem do zwiększenia mobilności i rentowności Twojej floty.

Dlaczego warto wybrać obsługę zapobiegawczą?

1. WIĘKSZA MOBILNOŚĆ
2. WYSOKA WARTOŚĆ ODSPRZEDAŻY
3. MNIEJSZE KOSZTY EKSPLOATACJI
4. WIĘKSZA DOSTĘPNOŚĆ
5. WIĘKSZE BEZPIECZEŃSTWO KIEROWCY I CIĄGNIK

 

Części do samochodów ciężarowych 2

Sprawdź i zadbaj o części do samochodu ciężarowego!

Nasze doświadczenie oraz wyszkoleni fachowcy, pomogą Ci zadbać nie tylko o sam pojazd, ale również o zweryfikują i wymienią zużyte części!

Wszystkie części zamienne do samochodów ciężarowych i dostawczych zostały specjalnie zaprojektowane i zatwierdzone dla gam marki Renault Trucks, spełniając najbardziej rygorystyczne normy. Dzięki temu Klienci utrzymują wysoką wydajność swoich samochodów ciężarowych spiętych z naczepą oraz bez problemu spełniają wymagania, takie jak: mobilność, dotrzymywanie terminów dostaw, tym samym zapewniając bezpieczeństwo swojej firmy!

W naszym asortymencie posiadamy wyłącznie autoryzowane elementy eksploatacyjne!

Czesci do samochodow ciezarowych 3

 

I. PRZEPROWADŹ DIAGNOZĘ

 

1. JEŻELI TWÓJ POJAZD MA:
  • PONAD 3 LATA

  • PRZEBIEG 300 TYS. KM I WIĘCEJ*

2. TA KONTROLA POZWOLI CI NA:
  • ZWIĘKSZENIE TWOJEJ MOBILNOŚCI

  • DOSTOSOWANIE SAMOCHODU DO SPECYFIKI PRACY

Obejmuje:

• diagnozę profilaktyczną 20 punktów, z dodatkową weryfikacją w zależności od wieku i przebiegu używanego samochodu Renault Trucks.

• aktualizację oprogramowania, dzięki której ciągnik Renault Trucks będzie pracował wydajniej.

Uzyskaj opinię naszego eksperta, który w oparciu o Twoje konkretne potrzeby dostosuje harmonogram przeglądów!

 

II. ZADBAJ O SWÓJ CIĄGNIK

 

1. JEŻELI TWÓJ POJAZD MA:
  • PONAD 3 LATA

  • PRZEBIEG 300 TYS. KM I WIĘCEJ*

2. TEN SERWIS POZWOLI CI NA:
  • ZWIĘKSZENIE TWOJEJ MOBILNOŚCI

  • UNIKNIĘCIE NIEPLANOWANYCH PRZESTOJÓW

Biorąc pod uwagę wiek i przebieg, nasi eksperci usuną zdiagnozowane usterki i zaproponują prewencyjną wymianę elementów eksploatacyjnych.

Na przykład:

• Łączniki stabilizatora, łącznik elastyczny rury wydechowej, mechanizm wycieraczek.

• Układ hamulcowy, siodło, układ oczyszczania spalin, kompresor powietrza, sprzęgło, amortyzatory.

Części do samochodów ciężarowych 4

 

Odwiedź swojego Dealera Renault Trucks już dziś, aby dowiedzieć się więcej o dodatkowej kontroli, obsłudze zapobiegawczej i sprzedaży części!

 

Zostań na dłużej z Renault Trucks i poznaj nasz serwis samochodowy!

Ulotka Refresh My Truck!

Masz pytania? Napisz do nas?

Proszę użyć tego formatu dla kodu pocztowego: 00000
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu marketingu produktów i usług własnych przez Volvo Polska sp. z o.o. (której oddział stanowi Renault Trucks) w tym przesyłania informacji handlowych, za pośrednictwem zaznaczonych poniżej form kontaktu.

Proszę zaznaczyć właściwe opcje krzyżykiem w przypadku zainteresowania. W przypadku zaznaczenia pola i niepodania dedykowanego adresu e-mail lub numeru telefonu komunikacja marketingowa nie będzie mogła być kierowana do Pani/Pana.

 

Administratorem danych jest Volvo Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (której oddział stanowi Renault Trucks). Grupa Volvo powołała Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się na adres e-mail gpo.office@volvo.com, telefonicznie lub pocztą tradycyjną: +46 (0)31 66 00 00 AB Volvo, Att: Group Privacy Office, Dept AA14100, VGHQ, SE-405 08, Göteborg, Sweden. Dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia korespondencji w sprawie, której dotyczy Pani/Pana zgłoszenie oraz w celach archiwalnych i dowodowych na podstawie naszego uzasadnionego interesu (art. 6 ust. 1 lit f RODO), a w razie wyrażenia zgody marketingowej – także w tym celu na podstawie art. 6 ust. 1 lit a RODO. Przysługuje Pani/Panu prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia po upływie wskazanych okresów, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzana w szczególnych sytuacjach, a także wycofania zgody w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania zrealizowanego przed jej wycofaniem.
 

Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych oraz przysługujących Państwu praw znajduje się w polityce prywatności Renault Truck w dole strony oraz Grupy Volvo pod adresem: https://www.volvogroup.com/en/tools/privacy/privacy-pl.html.