COVID-19/ Renault Trucks pragnie zapewnić Państwa o swoim zaangażowaniu, aby umożliwić eksploatację Państwa pojazdów przy zachowaniu niezbędnych środków ostrożności. Wszystkie serwisy Renault Trucks pracują, ale niektóre ograniczyły godziny pracy. Jednocześnie wszystkie serwisy świadczą usługi w ramach serwisy RT 24/7. Dostawy części zamiennych są prowadzone w sposób ciągły. Natomiast nastąpić może nieznaczne opóźnienia w dostawach z uwagi na korki na granicy. Dotyczy to dostaw z magazynu w Lyonie. Z magazynu we Wrocławiu na razie nie ma żadnych opóźnień Zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami w każdej sprawie. Zespół Renault Trucks jest cały czas do Państwa dyspozycji

Akcesoria, części zamienne, usługi

Nasz wybór: miechy pneumatyczne

KOMFORT JAZDY NIŻSZE KOSZTY OBSŁUGI TECHNICZNEJ BEZPIECZEŃSTWO STABILNOŚĆ

MIECHY PNEUMATYCZNE RENAULT TRUCKS

Dzięki jakości, precyzji wykonania i przeprowadzonym testom oryginalne miechy pneumatyczne RENAULT TRUCKS zapewniają dłuższy czas eksploatacji w porównaniu z częściami nieoryginalnymi.

Wskazówka

Miech pneumatyczny zawieszenia działa optymalnie, gdy powiązany z nim amortyzator jest w dobrym stanie i jest zgodny ze specyfikacją pojazdu.

Użycie niewłaściwego amortyzatora (inny ogranicznik odbicia i specyfikacje) będzie miało negatywny wpływ na żywotność miecha pneumatycznego, a nawet może spowodować jego zniszczenie.

Z tego samego względu nie wymieniamy tylko jednej opony w pojeździe, lecz musimy wymienić wszystkie miechy pneumatyczne na danej osi. Wymiana tylko jednego miecha powoduje asymetrię działania, która prowadzi do nadmiernego obciążenia zawieszenia.

CZY WIESZ, ŻE…width=300

Miech pneumatyczny jest jednym z podzespołów kontrolowanych podczas badania technicznego pojazdu. W przypadku wadliwej uszczelki, nieprawidłowego działania lub pęknięć w dolnej części gumowej membrany wymagane będzie dodatkowe badanie.