COVID-19/ Renault Trucks pragnie zapewnić Państwa o swoim zaangażowaniu, aby umożliwić eksploatację Państwa pojazdów przy zachowaniu niezbędnych środków ostrożności. Wszystkie serwisy Renault Trucks pracują, ale niektóre ograniczyły godziny pracy. Jednocześnie wszystkie serwisy świadczą usługi w ramach serwisy RT 24/7. Dostawy części zamiennych są prowadzone w sposób ciągły. Natomiast nastąpić może nieznaczne opóźnienia w dostawach z uwagi na korki na granicy. Dotyczy to dostaw z magazynu w Lyonie. Z magazynu we Wrocławiu na razie nie ma żadnych opóźnień Zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami w każdej sprawie. Zespół Renault Trucks jest cały czas do Państwa dyspozycji

Akcesoria, części zamienne, usługi

Nasz wybór: skrzynia biegów

O 3–5 razy mniejsze zużycie eksploatacyjne w porównaniu z nieoryginalną skrzynią biegów

najnowsza technologia
skrzynie biegów z synchronizatorami karbonowymi

nową skrzynię 16S EXCHANGE z synchronizatorami karbonowymi.

Dzięki zastosowaniu nowej technologii synchronizatorów z powłoką karbonową znacznie poprawiono niezawodność i trwałość skrzyń biegów 16S.

Powłoka karbonowa redukuje współczynniki tarcia o 70% oraz zmniejsza ogólne zużycie eksploatacyjne. Na stanowisku testowym oraz podczas prób przeprowadzonych w rzeczywistych warunkach eksploatacyjnych trwałość części zwiększyła się trzy- do pięciokrotnie.
Niezbędne jest stosowanie specjalnego oleju typu BZV.

Longevia BZV ECO 75W80, ponieważ zapewnia on:

 

  • ograniczenie obsługi technicznej dzięki dłuższym okresom wymiany oleju (do 300 000 km),
  • mniejsze zużycie paliwa.