K Range

Pojazd Renault Trucks K 520 do transportu drewna dla PAL-MAR!

Off
Samochód ciężarowy do transportu drewna 1

Renault Trucks K 520 do transportu drewna przekazany firmie PAL-MAR!

W czerwcu pojazd Renault Trucks K 520 do przewozu drewna wydany został firmie PAL-MAR Marcin Brzuzy z Zamościa!

 

Samochód ciężarowy do przewozu drewna 2

 

Zakupiony przez Klienta samochód ciężarowy w kolorze Blue Ocean Metalic, posiada zabudowę kłonicową HYDRO-FAST z żurawiem firmy LOGLIFT oraz przyczepę 3-osiową.

Samochód ciężarowy do przewozu drewna 4

 

Dodatkowo pojazdy Renault Trucks K 520 do transportu drewna, posiadają przestronną kabinę Sleeper Cab, identyczną, jak ta która znajduje się w ciągnikach dalekobieżnych z gamy T, co zapewnia dodatkowy komfort kierowcy!

Samochód ciężarowy do przewozu drewna 1

 

Transport drewna odbywa się w szczególnie wymagających warunkach, zwłaszcza dla układu hamulcowego i zawieszenia. Jakość oryginalnych części Renault Trucks, gwarantuje wysoką wydajność i trwałość, dzięki temu pojazdy będą dłużej sprawne!

Samochód ciężarowy do przewozu drewna 3

 

Jednocześnie podwozie wyposażone jest w skrzynię biegów Optidriver Xtended z przełożeniem pełzającym oraz nadbiegem, co pozwala zwiększyć mobilność w trudnych warunkach terenowych oraz na drogach utwardzonych! 

Firma PAL-MAR Marcin Brzuzy z Zamościa zajmuje się głównie produkcją palet różnego rodzaju. Zakup pojazdu Renault Trucks został podjęty, dzięki pozytywnym opiniom Klientów, którzy użytkują już pojazdy do transportu drewna naszej marki. 

Samochód ciężarowy do przewozu drewna 5

 

GRATULUJEMY I DZIĘKUJEMY ZA ZAUFANIE!

Zapytaj o ofertę pojazdu Renault Trucks K!

Proszę użyć tego formatu dla kodu pocztowego: 00000
upload your best picture of your truck. You can choose a .jpg or .png format
I agree to receive news and information about Renault Trucks products and events. I will be able to stop these communications in every email I receive.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu marketingu produktów i usług własnych przez Volvo Polska sp. z o.o. (której oddział stanowi Renault Trucks) w tym przesyłania informacji handlowych, za pośrednictwem zaznaczonych poniżej form kontaktu.

Proszę zaznaczyć właściwe opcje krzyżykiem w przypadku zainteresowania. W przypadku zaznaczenia pola i niepodania dedykowanego adresu e-mail lub numeru telefonu komunikacja marketingowa nie będzie mogła być kierowana do Pani/Pana.

 

Administratorem danych jest Volvo Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (której oddział stanowi Renault Trucks). Grupa Volvo powołała Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się na adres e-mail gpo.office@volvo.com, telefonicznie lub pocztą tradycyjną: +46 (0)31 66 00 00 AB Volvo, Att: Group Privacy Office, Dept AA14100, VGHQ, SE-405 08, Göteborg, Sweden. Dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia korespondencji w sprawie, której dotyczy Pani/Pana zgłoszenie oraz w celach archiwalnych i dowodowych na podstawie naszego uzasadnionego interesu (art. 6 ust. 1 lit f RODO), a w razie wyrażenia zgody marketingowej – także w tym celu na podstawie art. 6 ust. 1 lit a RODO. Przysługuje Pani/Panu prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia po upływie wskazanych okresów, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzana w szczególnych sytuacjach, a także wycofania zgody w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania zrealizowanego przed jej wycofaniem.
 

Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych oraz przysługujących Państwu praw znajduje się w polityce prywatności Renault Truck w dole strony oraz Grupy Volvo pod adresem: https://www.volvogroup.com/en/tools/privacy/privacy-pl.html.