oferty pracy


 

18.02.2021

Kierownik Regionalny Sprzedaży w dziale Samochodów Używanych Renault Trucks

Grupa Volvo jest jednym z czołowych światowych producentów samochodów ciężarowych, autobusów, maszyn budowlanych oraz systemów napędowych do łodzi motorowych i urządzeń przemysłowych.


Z Renault Trucks dołączysz do globalnego, różnorodnego zespołu ludzi pełnych energii, pasji i szacunku dla człowieka, którzy razem chcą osiągnąć cel Grupy Volvo - być światowym liderem w zrównoważonych rozwiązaniach transportowych.

W chwili obecnej poszukujemy osób na stanowisko:

Kierownik Regionalny Sprzedaży w dziale  Samochodów Używanych Renault Trucks

Lokalizacja: Młochów lub Karpin k Warszawy

Marka Renault Trucks dostarcza klientom nie tylko samochody ciężarowe, ale całą gamę usług dodatkowych wspierających biznes transportowy.
Jesteśmy firmą o wieloletnim doświadczeniu i z pewnością wyróżnia nas innowacyjność. To my wyznaczamy trendy w tej branży. Nasze wartości to: bliskość Klienta, wytrzymałość i zobowiązanie.

Szukamy ambitnego Kierownika Regionalnego do Działu Sprzedaży Renault Trucks Pojazdów Używanych, który potrafi nie tylko przedstawić ofertę sprzedaży, ale także uważnie słuchać swoich rozmówców. Takiego, który podczas rozmowy handlowej buduje atmosferę profesjonalizmu i życzliwości wobec klienta. Chcemy zbudować najbardziej profesjonalny zespół handlowy w tej branży.

Od kandydatów oczekujemy:

Kandydat na to stanowisko powinien charakteryzować się wysokim poziomem zaangażowania i samodzielności, orientacją na cele, dążeniem do rozwoju, metodycznym działaniem, umiejętnością wdrażania nowych rozwiązań z przestrzeganiem zasad i dyscypliny procesów. Umiejętnością wyszukiwania i pozyskiwania nowych klientów, wytrwałością i umiejętnością efektywnej pracy zespołowej. Nieustającą  chęcią nauki i dążenia do sukcesu w sprzedaży, umiejętnością utrzymywania długofalowych relacji z klientami i ich obsługą konsultacyjną na wysokim poziomie ich satysfakcji, naturalnymi predyspozycjami wzbudzania zaufania u innych ludzi. Bardzo duży nacisk kładziemy również na umiejętność współpracy z osobami
z innych działów w naszej organizacji, a w szczególności
z działem serwisu pojazdów, leasingiem fabrycznym VFS oraz działem produktów miękkich i wsparcia sprzedaży.    Oczekujemy doświadczenia w sprzedaży, a znajomość branży motoryzacyjnej będzie dodatkowym atutem.


Co nas wyróżnia?

Praca na tym stanowisku zapewni Ci perspektywy rozwoju w organizacji sprzedaży.

Damy Ci narzędzia wspomagające sprzedaż pojazdów oraz usług dodatkowych.

Zagwarantujemy Ci podstawę i wysoce motywujący system prowizyjny, jak również narzędzia pracy w postaci samochodu służbowego, telefonu komórkowego i laptopa oraz opiekę medyczną w Medicover. Oferujemy również atrakcyjne świadczenia w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.

 

Zakres odpowiedzialności:

Do Twoich obowiązków będzie należała przede wszystkim sprzedaż używanych pojazdów ciężarowych marki Renault Trucks, finansowania fabrycznego, kontraktów serwisowych, systemu telematycznego, szkoleń doskonalenia ekonomicznej jazdy, ciągłe dążenie do pozyskiwania nowych klientów, systematyczne uzupełnianie informacji w naszych bazach danych, pozwalające na utrzymywanie efektywnych kontaktów z dotychczasowymi klientami oraz raportowanie postępów w pozyskiwaniu nowych, a także zbieranie oficjalnych, dostępnych danych z rynku umożliwiających podejmowanie optymalych decyzji, dokonywanie analiz trendów rynkowych i budowania adekwatnych i skutecznych strategii sprzedaży.

Przyślij do nas swoje CV na adres: rekrutacja@renault-trucks.com. W temacie maila wpisz proszę: Kierownik Regionalny Sprzedaży w dziale Pojazdów Używanych Renault Trucks.  Dołącz  krótki list motywacyjny. List ten powinien bezpośrednio dotyczyć tego stanowiska i tłumaczyć dlaczego – Twoim zdaniem – jesteś idealnym kandydatem.

Jeśli zaprosimy Cię na rozmowę, przygotuj się. Dowiedz się więcej o Renault Trucks, oferowanych przez nas modelach i usługach dodatkowych. Przygotuj sobie kilka pytań, na które nie znalazłeś odpowiedzi w tym ogłoszeniu, a będą dla Ciebie pomocne w procesie podejmowania decyzji.

 

Firma zastrzega sobie możliwość kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami. Do aplikacji prosimy dopisać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. Nr 133 poz. 883)”.