oferty pracy


 

25.09.2020

Reprezentant Handlowy - Pojazdy Używane - Karpin

Grupa Volvo jest jednym z czołowych światowych producentów samochodów ciężarowych, autobusów, maszyn budowlanych oraz systemów napędowych do łodzi motorowych i urządzeń przemysłowych.

Z Renault Trucks dołączysz do globalnego, różnorodnego zespołu ludzi pełnych energii, pasji i szacunku dla człowieka, którzy razem chcą osiągnąć cel Grupy Volvo - być światowym liderem w zrównoważonych rozwiązaniach transportowych.

W chwili obecnej poszukujemy osób na stanowisko:

Reprezentant Handlowy Samochodów Używanych Renault Trucks
Lokalizacja: Karpin k Warszawy

Marka Renault Trucks dostarcza klientom nie tylko samochody ciężarowe, ale całą gamę usług dodatkowych wspierających biznes transportowy. 
Jesteśmy firmą o wieloletnim doświadczeniu i z pewnością wyróżnia nas innowacyjność. To my wyznaczamy trendy w tej branży. Nasze wartości to: bliskość Klienta, wytrzymałość i zobowiązanie.

Szukamy ambitnego Reprezentanta Handlowego do Działu Sprzedaży Renault Trucks Pojazdów Używanych, który potrafi nie tylko sprzedawać, ale przede wszystkim słuchać. Takiego, którzy podczas rozmowy handlowej buduje atmosferę profesjonalizmu i życzliwości wobec klienta. Chcemy zbudować najbardziej profesjonalny zespół handlowy w tej branży.

 

Od kandydatów oczekujemy:

Kandydat na to stanowisko powinien charakteryzować się wysokim poziomem zaangażowania i samodzielności, orientacją na cele, metodycznością w wyszukiwaniu nowych klientów, wytrwałością i umiejętnością efektywnej pracy zespołowej, dominującą chęcią nauki i sukcesu w sprzedaży, umiejętnością dążenia do utrzymywania długofalowych relacji z klientami i ich obsługą konsultacyjną na wysokim poziomie satysfakcji, naturalnymi predyspozycjami wzbudzania zaufania u innych ludzi. Bardzo duży nacisk kładziemy również na umiejętność współpracy z osobami
z innych działów w naszej organizacji, a w szczególności
z działem serwisu pojazdów, leasingiem fabrycznym VFS oraz działem produktów miękkich i wsparcia sprzedaży.    Oczekujemy doświadczenia w sprzedaży, a znajomość branży motoryzacyjnej będzie dodatkowym atutem.

 

Co nas wyróżnia?

  • Praca na tym stanowisku zapewni Ci perspektywy rozwoju w organizacji sprzedaży.
  • Damy Ci narzędzia wspomagające sprzedaż pojazdów oraz usług dodatkowych.
  • Zagwarantujemy Ci podstawę i wysoce motywujący system prowizyjny uzależniony od wyników sprzedaży używanych samochodów ciężarowych oraz wszystkich produktów miękkich (finansowania, telematyki, kontraktów serwisowych), jak również narzędzia pracy w postaci samochodu służbowego, telefonu komórkowego i laptopa oraz opiekę medyczną w Medicover. Oferujemy również atrakcyjne świadczenia w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.

 

Zakres odpowiedzialności:

Do Twoich obowiązków będzie należała: sprzedaż używanych pojazdów ciężarowych marki Renault Trucks, finansowania fabrycznego, systemu telematycznego, kontraktów serwisowych, szkoleń doskonalenia ekonomicznej jazdy, ciągłe dążenie do pozyskiwania nowych klientów, systematyczne uzupełnianie informacji w CRM, pozwalające na utrzymywanie efektywnych kontaktów z dotychczasowymi klientami oraz raportowanie postępów w pozyskiwaniu nowych.

Przyślij do nas swoje CV na adres: rekrutacja@renault-trucks.com. W temacie maila wpisz proszę: Reprezentant Handlowy Renault Trucks / Karpin).

Dołącz krótki list motywacyjny. List ten powinien bezpośrednio dotyczyć tego stanowiska i tłumaczyć dlaczego – Twoim zdaniem – jesteś idealnym kandydatem.

Jeśli zaprosimy Cię na rozmowę, przygotuj się. Dowiedz się więcej o Renault Trucks, oferowanych przez nas modelach i usługach dodatkowych. Przygotuj sobie kilka pytań, na które nie znalazłeś odpowiedzi w tym ogłoszeniu, a będą dla Ciebie pomocne w procesie podejmowania decyzji.