COVID-19/ Renault Trucks pragnie zapewnić Państwa o swoim zaangażowaniu, aby umożliwić eksploatację Państwa pojazdów przy zachowaniu niezbędnych środków ostrożności. Wszystkie serwisy Renault Trucks pracują, ale niektóre ograniczyły godziny pracy. Jednocześnie wszystkie serwisy świadczą usługi w ramach serwisy RT 24/7. Dostawy części zamiennych są prowadzone w sposób ciągły. Natomiast nastąpić może nieznaczne opóźnienia w dostawach z uwagi na korki na granicy. Dotyczy to dostaw z magazynu w Lyonie. Z magazynu we Wrocławiu na razie nie ma żadnych opóźnień Zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami w każdej sprawie. Zespół Renault Trucks jest cały czas do Państwa dyspozycji

Akcesoria, części zamienne, usługi

Nasz wybór: pióra wycieraczek

O 20% DŁUŻSZY CZAS EKSPLOATACJI W PORÓWNANIU ZE ZWYKŁYMI PIÓRAMI WYCIERACZEK

NOWA, INNOWACYJNA TECHNOLOGIA ELASTYCZNYCH PIÓR WYCIERACZEK RENAULT TRUCKS

Wyjątkowe rozwiązanie oferowane tylko do gamy pojazdów Renault Trucks.

Oferujemy nową technologię elastycznych piór wycieraczek.
Opracowane przez Renault Trucks nowe pióro wycieraczki łączy w sobie unikalną konstrukcję, dużą skuteczność wycierania oraz maksymalny komfort w każdej sytuacji i w każdych warunkach atmosferycznych, stanowiąc optymalne rozwiązanie do wszystkich lekkich i ciężkich pojazdów użytkowych.

NOWATORSKA, AERODYNAMICZNA KONSTRUKCJA

  • Idealne przyleganie piór dzięki elementom usztywniającym dostosowanym do krzywizny szyby przedniej.
  • Unikalny kształt zapewniający bardzo skuteczne wycieranie wody deszczowej, a tym samym lepszą widoczność.
  • Niezwykle płaska konstrukcja bez elementów mocowanych na przegubach mało odpornych na mróz.

 

MAKSYMALNA WIDOCZNOŚĆ

PO DWÓCH PRZETARCIACH PIÓREM!

  • Gwarantowana widoczność już po dwóch przetarciach w porównaniu z pięcioma przetarciami, jakie są potrzebne w przypadku zwykłego pióra (dane pochodzą z testów przeprowadzonych przez biuro projektowe Renault Trucks)
  • Niezwykle skuteczne czyszczenie całej powierzchni szyby przedniej dzięki równemu rozłożeniu nacisku – ponad 1500 punktów docisku w porównaniu z 4–8 punktami w przypadku zwykłych piór wycieraczek.