Akcesoria, części zamienne, usługi

Renault Trucks 24/7

Renault Trucks 24/7

Lista bezpłatnych numerów telefonów (obowiązująca w Europie) dostępna TUTAJ

Renault Trucks 24/7 logoBez względu na to gdzie jesteś oraz która jest godzina, możesz szybko wezwać pomoc wykonując jeden telefon w swoim ojczystym języku.

Operator utworzy folder pomocy, aktualizowany na bieżąco, z możliwością wglądu przez Internet. Polska sieć Renault Trucks zobowiązuje się, że pomoc zawsze dotrze w ciągu 2 godzin. Nawet w środku nocy!."

MoŻesz ŚledziĆ w czasie rzeczywistym zaawansowanie dziaŁaŃ pomocy drogowej

Informacja podawana w czasie rzeczywistym

Przy pierwszym zgłoszeniu, poproś swojego rozmówcę Renault Trucks 24/7, żeby podal Ci 10-cio cyfrowy numer Twojego dossier, co pozwoli Ci na śledzenie naprawy bezpośrednio w Internecie.

Finansowanie używanych pojazdów Renault Trucks - oferta jakiej szukasz!

Planujesz zakup używanego pojazdu Renault Trucks? Oczekujesz szybkich i przejrzystych procedur zawarcia umowy finansowania? Wybierz oferowane przez nas używane pojazdy i maszyny Volvo oraz programy finansowe przygotowane właśnie dla Ciebie!

Programy finansowe oferowane przez nas są idealnym sposobem zakupu i sfinansowania używanych pojazdów lub maszyn dostępnych w sieci sprzedaży Renault Trucks w Polsce i nie tylko. Zarówno nasze produkty finansowe, jak i pakiety ubezpieczeniowe dopasowane są do sytuacji Twojej firmy - do jej potrzeb oraz możliwości.

Korzyści:

  • Elastyczna, szybka i wygodna forma pozyskania i sfinansowania wybranego przez Ciebie używanego pojazdu Renault Trucks.

  • Gwarancja stanu technicznego dla wybranych pojazdów Renault Trucks w ramach programu Selected Used Trucks

 

W celu uzyskania dodatkowych informacji skontaktuj się z dealerem.