RENAULT TRUCKS FINANCIAL SERVICES

RENAULT TRUCKS FINANCIAL SERVICES

Renault Trucks Najem

Wypożycz samochód ciężarowy, który spełni Twoje oczekiwania!

Szukasz finansowania pozabilansowego? Interesuje Cię użytkowanie pojazdu a nie jego zakup? Chcesz aby Twoja rata miesięczna zawierała wszystkie koszty?

Korzystając z naszej umowy Najmu otrzymujesz możliwość użytkowania nowego pojazdu przy minimalnym koszcie miesięcznym. Czynsz najmu zawiera zarówno koszt finansowania jak również koszt pełnego ubezpieczenia, podatku drogowego ora wybranego przez Ciebie kontraktu na obsługę serwisową pojazdu. A wszystko to w jednym czynszu miesięcznym. Nasze zintegrowane rozwiązanie finansowe, realizujemy pod hasłem: "Jedna rata - Jedna faktura".

Najem to możliwość korzystania z wybranego przez Ciebie pojazdu bez obowiązków wynikających z własności, bez ryzyka związanego z jego amortyzacją oraz bez ryzyka związanego z jego sprzedażą. Z końcem z góry ustalonego okresu Najmu po prostu zwracasz nam pojazd.

Korzyści

  • Pojazd jest środkiem trwałym - niewidocznym w aktywach Twojej firmy - finansowanie pozabilansowe
  • Czynsz miesięczny zawiera usługi dodatkowe i jest stały
  • Czynsz miesięczny jest niższy w porównaniu ze standardowymi ratami leasingu.

 

 

 

Chcesz wynająć samochód ciężarowy?

Tutaj możesz dowiedzieć się więcej na temat naszej oferty wynajmu samochodów ciężarowych. Zamów samochód ciężarowy, dzwoniąc pod numer +48 571 301 600 lub pisząc na adres:

rental.poland@volvo.com