COVID-19/ Renault Trucks pragnie zapewnić Państwa o swoim zaangażowaniu, aby umożliwić eksploatację Państwa pojazdów przy zachowaniu niezbędnych środków ostrożności. Wszystkie serwisy Renault Trucks pracują, ale niektóre ograniczyły godziny pracy. Jednocześnie wszystkie serwisy świadczą usługi w ramach serwisy RT 24/7. Dostawy części zamiennych są prowadzone w sposób ciągły. Natomiast nastąpić może nieznaczne opóźnienia w dostawach z uwagi na korki na granicy. Dotyczy to dostaw z magazynu w Lyonie. Z magazynu we Wrocławiu na razie nie ma żadnych opóźnień Zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami w każdej sprawie. Zespół Renault Trucks jest cały czas do Państwa dyspozycji

Akcesoria, części zamienne, usługi

Start & Drive

100% SPOKOJU

KONTRAKTY SERWISOWE START&DRIVE

WYBIERZ OPŁACALNOŚĆ I PEWNOŚĆ

JEDŹ, MY ZAJMIEMY SIĘ RESZTĄ
Kontrakty START&DRIVE proponują prawdziwe rozwiązanie serwisowe i obsługowe. Pojazd jest objęty usługą serwisową, a Renault Trucks Start&Drive zapewnia maksymalną dyspozycyjność twojego pojazdu.

 

KORZYŚCI START&DRIVE:

UPROSZCZONA OBSŁUGA FINANSOWA

  • Planowanie i długoterminowa kontrola budżetu
  • Stałe miesięczne zobowiązania bez rewaloryzacji

JEDEN ZHARMONIZOWANY PLAN OBSŁUGOWY

  • Przewidywanie i dopasowanie do rzeczywistych wymagań pojazdów
  • Zaplanowane odpowiednio wcześnie wizyty

GWARANCJA KOMPETENCJI SIECI RENAULT TRUCKS

  • Proste działanie dzięki dużej dostępności sieci
  • 1150 punktów serwisowych

 

ABY OTRZYMAĆ OFERTĘ ODPOWIADAJĄCĄ W 100% TWOIM WYMAGANIOM, SKONTAKTUJ SIĘ Z PUNKTEM SERWISOWYM.

 

* Informacje zamieszczone na tej stronie WWW mają jedynie charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu handlowego. Renault Trucks zastrzega sobie prawo zmiany w każdej chwili całości lub części treści tej strony. Informacje o zasadach i warunkach aktualnych ofert usług serwisowych można otrzymać u naszego Autoryzowanego Dystrybutora/Stacji Serwisowej Renault Trucks.