Share

Usługi

Kontrakty serwisowe START&DRIVE

Optimiser le coût de possession de vos véhicules

KONTRAKTY START & DRIVE

Renault Trucks jest z Tobą przez cały okres eksploatacji pojazdu, dzięki czemu możesz być pewny, że Twoje narzędzie pracy będzie w pełni sprawne przez cały czas. Każda umowa, ważna od 2 do 7 lat i obejmująca przebieg do 250 000 km rocznie, jest dostosowana do potrzeb Twojego pojazdu, w zależności od modelu i rodzaju działalności. Dostępne są cztery rodzaje umów, które zaspokoją wszelkie potrzeby.

PAKIETY OPCJI, ABY SPERSONALIZOWAĆ UMOWĘ

Wszystkie umowy Start & Drive mozna uzupełnic o dodatkowe usługi, aby dopasować ich zakres do indywidualnych potrzeb:

  • Assistance
  • Pojazd zastepczy
  • Widoczność
  • Uzupełnienie płynów
  • Optitrack

Skontaktuj się z autoryzowanym warsztatem Renault Trucks, aby uzyskać ofertę obejmującą wszystkie możliwe potrzeby.

Bezpłatna aktualizacja przy kontrakcie serwisowym EXCELLENCE

Klienci posiadający aktywny kontrakt serwisowy Excellence mają możliwość skorzystania z promocji, jaką jest aktualizacja oprogramowania skrzyni biegów i tempomatu (update Step C do D).

Aktualizacja jest przeznaczona dla samochodów gamy dalekobieżnej (T) wyposażonych w skrzynię biegów Optidriver generacji F oraz „chmurowy Optivision” (wariant 1DW10).

Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o kontrakcie serwisowym EXCELLENCE!

 

POMOC W HOLOWANIU

Renault Trucks Financial Services oferuje wszechstronną, niezawodną i łatwą w użyciu pomoc, aby zapewnić spokój Tobie i Twoim kierowcom w razie awarii lub holowania.

  • Dostępna przez całą dobę i 7 dni w tygodniu na terenie całej Europy.
  • Pakiet pomocy w holowaniu jest dostępny jako opcja w ramach umów serwisowych Start & Drive, ale mogą z niego korzystać również klienci nieposiadający takich umów.

ROZSZERZONY PAKIET POMOCY HOLOWNICZEJ W wersji "Rozszerzonej" gwarancja Towing Assistance obejmuje wszystkie usługi świadczone dla kierowcy, takie jak transport, zakwaterowanie lub repatriacja.

Skontaktuj się z nami