Usługi

Kontrakty serwisowe START&DRIVE

Optimiser le coût de possession de vos véhicules

KONTRAKTY START & DRIVE

Renault Trucks jest z Tobą przez cały okres eksploatacji pojazdu, dzięki czemu możesz być pewny, że Twoje narzędzie pracy będzie w pełni sprawne przez cały czas. Każda umowa, ważna od 2 do 7 lat i obejmująca przebieg do 250 000 km rocznie, jest dostosowana do potrzeb Twojego pojazdu, w zależności od modelu i rodzaju działalności. Dostępne są cztery rodzaje umów, które zaspokoją wszelkie potrzeby.

PAKIETY OPCJI, ABY SPERSONALIZOWAĆ UMOWĘ

Wszystkie umowy Start & Drive mozna uzupełnic o dodatkowe usługi, aby dopasować ich zakres do indywidualnych potrzeb:

  • Assistance
  • Pojazd zastepczy
  • Widoczność
  • Uzupełnienie płynów
  • Optitrack

Skontaktuj się z autoryzowanym warsztatem Renault Trucks, aby uzyskać ofertę obejmującą wszystkie możliwe potrzeby.

Bezpłatna aktualizacja przy kontrakcie serwisowym EXCELLENCE

Klienci posiadający aktywny kontrakt serwisowy Excellence mają możliwość skorzystania z promocji, jaką jest aktualizacja oprogramowania skrzyni biegów i tempomatu (update Step C do D).

Aktualizacja jest przeznaczona dla samochodów gamy dalekobieżnej (T) wyposażonych w skrzynię biegów Optidriver generacji F oraz „chmurowy Optivision” (wariant 1DW10).

Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o kontrakcie serwisowym EXCELLENCE!

 

POMOC W HOLOWANIU

Renault Trucks Financial Services oferuje wszechstronną, niezawodną i łatwą w użyciu pomoc, aby zapewnić spokój Tobie i Twoim kierowcom w razie awarii lub holowania.

  • Dostępna przez całą dobę i 7 dni w tygodniu na terenie całej Europy.
  • Pakiet pomocy w holowaniu jest dostępny jako opcja w ramach umów serwisowych Start & Drive, ale mogą z niego korzystać również klienci nieposiadający takich umów.

ROZSZERZONY PAKIET POMOCY HOLOWNICZEJ W wersji "Rozszerzonej" gwarancja Towing Assistance obejmuje wszystkie usługi świadczone dla kierowcy, takie jak transport, zakwaterowanie lub repatriacja.

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu marketingu produktów i usług własnych przez Volvo Polska sp. z o.o. (której oddział stanowi Renault Trucks) w tym przesyłania informacji handlowych, za pośrednictwem zaznaczonych poniżej form kontaktu.

Proszę zaznaczyć właściwe opcje krzyżykiem w przypadku zainteresowania. W przypadku zaznaczenia pola i niepodania dedykowanego adresu e-mail lub numeru telefonu komunikacja marketingowa nie będzie mogła być kierowana do Pani/Pana.

 

Administratorem danych jest Volvo Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (której oddział stanowi Renault Trucks). Grupa Volvo powołała Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się na adres e-mail gpo.office@volvo.com, telefonicznie lub pocztą tradycyjną: +46 (0)31 66 00 00 AB Volvo, Att: Group Privacy Office, Dept AA14100, VGHQ, SE-405 08, Göteborg, Sweden. Dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia korespondencji w sprawie, której dotyczy Pani/Pana zgłoszenie oraz w celach archiwalnych i dowodowych na podstawie naszego uzasadnionego interesu (art. 6 ust. 1 lit f RODO), a w razie wyrażenia zgody marketingowej – także w tym celu na podstawie art. 6 ust. 1 lit a RODO. Przysługuje Pani/Panu prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia po upływie wskazanych okresów, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzana w szczególnych sytuacjach, a także wycofania zgody w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania zrealizowanego przed jej wycofaniem.
 

Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych oraz przysługujących Państwu praw znajduje się w polityce prywatności Renault Truck w dole strony oraz Grupy Volvo pod adresem: https://www.volvogroup.com/en/tools/privacy/privacy-pl.html.