COVID-19/ Renault Trucks pragnie zapewnić Państwa o swoim zaangażowaniu, aby umożliwić eksploatację Państwa pojazdów przy zachowaniu niezbędnych środków ostrożności. Wszystkie serwisy Renault Trucks pracują, ale niektóre ograniczyły godziny pracy. Jednocześnie wszystkie serwisy świadczą usługi w ramach serwisy RT 24/7. Dostawy części zamiennych są prowadzone w sposób ciągły. Natomiast nastąpić może nieznaczne opóźnienia w dostawach z uwagi na korki na granicy. Dotyczy to dostaw z magazynu w Lyonie. Z magazynu we Wrocławiu na razie nie ma żadnych opóźnień Zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami w każdej sprawie. Zespół Renault Trucks jest cały czas do Państwa dyspozycji

Z Tobą

Truckers gallery

Udostępnij swoje zdjęcia

 

RENAULT TRUCKS TRUCKERS GALLERY

 

Przyjaciele kierowcy, nasza galeria fotograficzna umożliwia Wam przesłanie zdjęcia swojego pojazdu Renault Trucks i przeglądanie zdjęć nadesłanych przez Waszych kolegów.

Galeria kierowców w skrócie:

>Prześlij swoje zdjęcie

> Przeglądnij nadesłane zdjęcia

> Zagłosuj na najlepsze zdjęcie i weź udział w głosowaniu na zdjęcie miesiąca

> Możesz także przeglądać zdjęcia z różnych miejsc świata lub zdjęcia różnych modeli pojazdów RT

Zobacz galerię Kierowców w telefonie komórkowym i w Internecie

 

Udostępnij swoje zdjęcia przez telefon komórkowy lub na naszej stronie internetowej! Rzeczywiście, Galeria Kierowców Renault Trucks jest dostępna za pośrednictwem aplikacji na Iphone’a i na urządzenia z systemem Android oraz w Internecie!