COVID-19/ Renault Trucks pragnie zapewnić Państwa o swoim zaangażowaniu, aby umożliwić eksploatację Państwa pojazdów przy zachowaniu niezbędnych środków ostrożności. Wszystkie serwisy Renault Trucks pracują, ale niektóre ograniczyły godziny pracy. Jednocześnie wszystkie serwisy świadczą usługi w ramach serwisy RT 24/7. Dostawy części zamiennych są prowadzone w sposób ciągły. Natomiast nastąpić może nieznaczne opóźnienia w dostawach z uwagi na korki na granicy. Dotyczy to dostaw z magazynu w Lyonie. Z magazynu we Wrocławiu na razie nie ma żadnych opóźnień Zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami w każdej sprawie. Zespół Renault Trucks jest cały czas do Państwa dyspozycji

WYMIEŃ RENAULT MAGNUM/ PREMIUM NA RENAULT T

 

 

MOCNE STRONY OFERTY:

 

->10% opłaty wstępnej, które finansujesz wartością oddawanego pojazdu. Różnice pomiędzy opłatą wstępną a wartością pojazdu wpłacamy na Twoje konto.


->Finansowanie w złotówkach z niskim oprocentowaniem, szybka decyzja kredytowa.


->Niższe zużycie paliwa, nawet o 12%.*


->Niezawodność młodego pojazdu, o udokumentowanej historii serwisowej.


->Mniej przestojów.


->Niższe opłaty drogowe w niektórych krajach.


->Możesz się zabezpieczyć dodatkowo kontaktem serwisowym na dogodnych warunkach.


 

 

*Dane na podstawie wyników konkursu Optifuel Challenge w latach 2008-2017, 62 eliminacje lokalne, 1672 kierowców

 

 


 

 

WYMIEŃ SWOJE MAGNUM LUB PREMIUM NA 3 LETNI POJAZD RENAULT TRUCKS T

 


Renault Magnum oraz Premium to modele, które rewolucjonizowały transport na przełomie wieków. Do dziś są cenione przez wiele firm transportowych za swoją wytrzymałość i solidność. W 2013 r. Renault Trucks wprowadziło całkowicie nową gamę pojazdów. Od tamtej pory "flagowcem", naturalnie zastępującym miejsce Premiumki i Magnumki został Renault Trucks T. W rzeczywistości jest to całkowicie inny pojazd ze zmienioną bryłą kabiny, która czyni pojazd bardziej aerodynamicznym a także komfortowym dla kierowcy. Co oczywiste zmianie uległa również konstrukcja silnika oraz oprogramowanie, które pozwala na jeszcze bardziej ekonomiczną jazdę.

 


 

JUŻ TERAZ PRZEKONAJ SIĘ O ZALETACH RENAULT T
I WYMIEŃ SWOJE RENAULT PREMIUM LUB MAGNUM NA ATRAKCYJNYCH WARUNKACH.

SPRAWDŹ ULOTKĘ