COVID-19/ Renault Trucks pragnie zapewnić Państwa o swoim zaangażowaniu, aby umożliwić eksploatację Państwa pojazdów przy zachowaniu niezbędnych środków ostrożności. Wszystkie serwisy Renault Trucks pracują, ale niektóre ograniczyły godziny pracy. Jednocześnie wszystkie serwisy świadczą usługi w ramach serwisy RT 24/7. Dostawy części zamiennych są prowadzone w sposób ciągły. Natomiast nastąpić może nieznaczne opóźnienia w dostawach z uwagi na korki na granicy. Dotyczy to dostaw z magazynu w Lyonie. Z magazynu we Wrocławiu na razie nie ma żadnych opóźnień Zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami w każdej sprawie. Zespół Renault Trucks jest cały czas do Państwa dyspozycji

Aktualności


 

12.04.2010

eShop Renault Trucks

-15%

Renault Trucks wprowadza nową ofertę produktów!

Poznaj kolekcję ubrań i akcesoriów specjalnie przeznaczonych dla pasjonatów marki Renault Trucks!

Kolekcja składa się z 4 linii tematycznych, aby każdy mógł znaleźć produkty, które mu najbardziej odpowiadają:

Renault Trucks EshopLinia Trucker uwydatnia markę i będzie towarzyszyć kierowcom w pokonywaniu wszystkich wyzwań na drodze.
Linia Passion oferuje produkty luksusowe przeznaczone na prezenty dla kogoś lub dla siebie samego!
Linia Adventure została stworzona dla fanów różnych imprez i zawodów organizowanych przez Renault Trucks, na przykład Cape to Cape.
Linia Truck Racing umożliwia wszystkim fanom Renault Trucks Racing noszenie barw ich ulubionego teamu i wspieranie ich aż do podium!

Poznaj i zamawiaj produkty w naszym nowym sklepie internetowym : www.eshop.renault-trucks.com

Złóż zamówienie w kwietniu i skorzystaj z 15% rabatu powitalnego!