Umowa o zarządzanie danymi

Off
DMA
DROGI KLIENCIE,

jednym z priorytetów Renault Trucks jest ciągły rozwój naszych pojazdów oraz świadczenie usług na najwyższym poziomie. Chcąc realizować tę strategię, niezbędna jest Twoja zgoda na zarządzanie danymi z użytkowanych pojazdów. UMOWA O ZARZĄDZANIE DANYMI (ang. Data Management Agreement - DMA) określa warunki, zgodnie z którymi dane telematyczne są gromadzone i przetwarzane na mocy obowiązujących przepisów prawa. W celu wyrażenia zgody wymagane jest podpisanie poniższej Umowy. Aby ułatwić Ci jej zawarcie, wystarczy, że wypełnisz poniższy formularz i wyślesz nam niezbędne dane do stworzenia dokumentu. Gotową umowę z możliwością podpisania online otrzymasz na Swój adres e-mail. 

PRAWNIE NIEZBĘDNE DANE DO

UMOWY O ZARZĄDZANIE DANYMI.

Dane osoby uprawnionej do reprezentacji firmy.

Administratorem danych osobowych jest Volvo Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu. Więcej informacji o celach i sposobie przetwarzania danych osobowych oraz przysługujących Państwu prawach znajduje się TUTAJ w zakładce dla >>Przedstawicieli klienta<<

CHCESZ POZNAĆ TREŚĆ

UMOWY O ZARZĄDZANIE DANYMI?

Kliknij poniższy link!

UMOWA O ZARZĄDZANIE DANYMI. DLACZEGO WARTO PODPISAĆ?

UMOWA O ZARZĄDZANIE DANYMI jest umową ogólną dla wszystkich usług łączności Renault Trucks takich jak:

OPTIVISION to tempomat wykorzystujący dane topograficzne. Dane, przechowywane w chmurze, wykorzystywane w trakcie jazdy pozwalają bez ingerencji kierowcy wybrać optymalne parametry jazdy. Strategia zmiany biegów, przyspieszenie i prędkość są optymalizowane, co obniża zużycie paliwa. Kontakt jest utrzymywany w każdych warunkach (nawet w tunelach), gwarantując 100% pokrycie geograficzne.
OPTIFLEET to platforma internetowa wspomagająca zarządzanie flotą, która ma na celu wsparcie Twoich decyzji i obniżenie kosztów operacyjnych. Dzięki monitorowaniu pojazdów i kierowców, zarządzasz swoją flotą w czasie rzeczywistym i kontrolujesz podstawowe pozycje wydatków.
PREDICT to system informatyczny połączony z Twoim pojazdem, monitorujący w czasie rzeczywistym główne jego podzespoły. Pozwala przewidywać zdarzenia i optymalizować harmonogram przeglądów oraz unikać większości nieplanowanych przestojów.
RENAULT TRUCKS 24/7 to całodobowy serwis wspierający w przypadku zdarzeń na drodze. Niezależnie od miejsca, w którym znajduje się pojazd nasz koordynator zlokalizuje Twój pojazd za pomocą przycisku 24/7 w kabinie pojazdu i poinformuje Cię o przybyciu serwisu Renault Trucks.

Aby wszystkie powyższe usługi i funkcjonalności mogły działać, potrzebujemy formalną zgodę na przetwarzanie danych poprzez podpisanie UMOWY O ZARZĄDZANIE DANYMI (ang. Data Management Agreement – DMA). Bez niej nie będziemy w stanie wspierać Twojego biznesu w wielu ważnych dla Ciebie obszarach. W każdym momencie masz prawo do wglądu, modyfikacji danych oraz ewentualnego wycofania zgody.

ZMIANY W UMOWIE!

ZMIANA WŁAŚCICIELA

W razie sprzedaży pojazdu, poinformuj nowego właściciela o konieczności podpisania umowy DMA z Renault Trucks. Jeżeli sprowadziłeś pojazd z zagranicy, wypełnij powyższy formularz, a wygenerujemy nową umowę dla Ciebie. Jeśli w przeszłości posiadałeś pojazd Renault Trucks i zawarłeś umowę DMA, nie ma konieczności zawierać jej po raz kolejny. Raz zawarta umowa obowiązuje dla wszystkich użytkowanych przez Twoją firmę pojazdów.

ZAKOŃCZENIE UMOWY

Jeśli chcesz wypowiedzieć UMOWĘ O ZARZĄDZANIE DANYMI, wypełnij poniższy formularz, podpisz go i wyślij skan na adres: dma.pl@renault-trucks.com