Usługi

Serwis samochodów ciężarowych

Serwis samochodów ciężarowych Renault Trucks

Poznaj serwis Renault Trucks!

Szybko i sprawnie gdziekolwiek jesteś! Profesjonalna sieć serwisowa!

Renault Trucks posiada 1400 punktów serwisowych w całej Europie. Nasi serwisanci pomogą szybko i sprawnie zdiagnozować i zlikwidować szkodę zarówno w pojeździe, jak i naczepie. W serwisach Renault Trucks prócz pełnej diagnostyki komputerowej znajdziesz kompleksowe usługi w zakresie napraw samochodów ciężarowych.

W każdym z punktów możesz liczyć na wykwalifikowanych fachowców, którzy przeprowadzą kompleksową weryfikację stanu technicznego. Regularne szkolenia, profesjonalne i specjalistyczne narzędzia, to nasz standard!

Odwiedź naszą stronę Dealer Locator!

Serwis samochodów ciężarowych

SERWIS SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH I ORYGINALNE CZĘŚCI

Części zamienne do samochodów ciężarowych i dostawczych zostały specjalnie zaprojektowane i zatwierdzone dla gam Renault Trucks. Spełniają najbardziej rygorystyczne normy w zakresie niezawodności, bezpieczeństwa i kryteriów ekologicznych. Nasze części zamienne utrzymują wysoką wydajność, aby spełnić wymagania Twojego biznesu: mobilność, dotrzymywanie terminów dostaw i bezpieczeństwo.

Części zamienne do samochodów ciężarowych

 

KONTRAKTY SERWISOWE START&DRIVE

Kontrakty serwisowe, to kompleksowe rozwiązanie dla Twojej firmy. Dzięki temu wykonamy przegląd, zdiagnozujemy problem, a następnie naprawimy szkodę. Świadczymy usługi przez cały okres eksploatacji, w związku z tym nie musisz się martwić o mobilność Twojego pojazdu, możesz spokojnie prowadzić swój biznes nie obawiając się przestojów i nieterminowych dostaw.

Poznaj naszą ofertę na Kontrakty Serwisowe!

Pakiety serwisowe Renault Trucks

 

PROCES REMAN

Proces Reman polega na zastąpieniu zużytych lub zniszczonych części, certyfikowanymi i oryginalnymi częściami, co pozwoli na odzyskanie pierwotnych osiągów pojazdu. W ramach oferty Reman nasze profesjonalne serwisy zaopatrzone są w zrefabrykowane części zamienne, których jakość i wydajność spełniają najwyższe wymagania. Przedstawiona oferta, to część polityki zrównoważonego rozwoju firmy, która oparta jest na recyklingu części zamiennych. W ramach tej opcji znajduje się ponad 2000 pozycji referencyjnych!

 

OFERTA TRUCK SHOP EUROPE

Aby ułatwić naprawę oraz obsługę techniczną, przygotowaliśmy opcję uzupełniającą do oryginalnej oferty - usługę eXtended, która rozszerzona została o narzędzia i materiały eksploatacyjne, środki ochrony osobistej, produkty chemiczne (w tym środki higieniczne, środki do czyszczenia klimatyzacji), produkty elektryczne, akcesoria i wiele innych. Oferta eXtended jest współtworzona z listą starannie dobranych dostawców w oparciu o takie atuty, jak najwyższej jakości i specjalnie dobrane do potrzeb rynku produkty oraz sieć profesjonalistów, którzy specjalizują się w usuwaniu wszelkich uszkodzeń.

LETNIA GWARANCJA NA CZĘŚCI DO SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH RENAULT TRUCKS

Oryginalne części są gwarantem maksymalnej dyspozycyjności, dlatego dajemy 12-miesięczną gwarancję z możliwością jej przedłużenia do 24 miesięcy, w przypadku montażu części w autoryzowanym serwisie. Dodatkowo dajemy 100% pewność, że nasze serwisy zaopatrzone są wyłącznie w oryginalne części Renault Trucks!

2 lata gwarancji na części zamiennie dla pojazdów ciężarowych

 

Nasze warsztaty wyposażone są w wydajne, w tym mobilne systemy diagnostyczne, pełną gamę specjalistycznych narzędzi i najnowszą dokumentację. Oferowana przez nas 2-letnia gwarancja na części zamienne, to nie tylko idealna ochrona, ale również doskonały stosunek jakości do ceny.

Ogólne Warunki Gwarancji

PAKIETY SERWISOWE

W naszej profesjonalnej sieci serwisów pojazdów ciężarowych, znajdziecie kompleksowe rozwiązania w postaci specjalnie przygotowanych pakietów serwisowych. Dzięki naszym usługom zmniejszysz koszty przy jednoczesnym zachowaniu najwyższej jakości części i obsługi wykwalifikowanych mechaników, którzy specjalizują się w naprawie pojazdów ciężarowych i naczep.

Sprawdź nasze Pakiety Serwisowe!

Pakiety serwisowe Renault Trucks 2

 

LE CAMION CLASSIQUE - OFERTA DLA POJAZDÓW 7 LETNICH I STARSZYCH

Z myślą o Klientach posiadających pojazdy Renault Trucks 7-letnie i starsze, przygotowaliśmy specjalną ofertę - Le Camion Classique.

Popularność modeli 7-etnich i starszych na polskim rynku nie słabnie i dlatego każdy, kto jest posiadaczem naszych klasyków, otrzyma rabat w wysokości 35% na oryginalne części zakupione i zamontowane w autoryzowanym serwisie Renault Trucks Polska!

Le Camion Classique RT

 

CHĘTNIE ODPOWIEMY NA TWOJE PYTANIA! NAPISZ DO NAS!

Sprawdź nasze usługi serwisowe!

Zapytaj o usługę serwisową! Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą!

Proszę użyć tego formatu dla kodu pocztowego: 00000
One file only. 100 MB limit. Allowed types: gif, jpg, jpeg, png, bmp, eps, tif, pict, psd, txt, rtf, html, odf, pdf, doc, docx, ppt, pptx, xls, xlsx, xml, avi, mov, mp3, mp4, ogg, wav, bz2, dmg, gz, jar, rar, sit, svg, tar, zip.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu marketingu produktów i usług własnych przez Volvo Polska sp. z o.o. (której oddział stanowi Renault Trucks) w tym przesyłania informacji handlowych, za pośrednictwem zaznaczonych poniżej form kontaktu.

Proszę zaznaczyć właściwe opcje krzyżykiem w przypadku zainteresowania. W przypadku zaznaczenia pola i niepodania dedykowanego adresu e-mail lub numeru telefonu komunikacja marketingowa nie będzie mogła być kierowana do Pani/Pana.

 

Administratorem danych jest Volvo Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (której oddział stanowi Renault Trucks). Grupa Volvo powołała Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się na adres e-mail gpo.office@volvo.com, telefonicznie lub pocztą tradycyjną: +46 (0)31 66 00 00 AB Volvo, Att: Group Privacy Office, Dept AA14100, VGHQ, SE-405 08, Göteborg, Sweden. Dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia korespondencji w sprawie, której dotyczy Pani/Pana zgłoszenie oraz w celach archiwalnych i dowodowych na podstawie naszego uzasadnionego interesu (art. 6 ust. 1 lit f RODO), a w razie wyrażenia zgody marketingowej – także w tym celu na podstawie art. 6 ust. 1 lit a RODO. Przysługuje Pani/Panu prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia po upływie wskazanych okresów, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzana w szczególnych sytuacjach, a także wycofania zgody w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania zrealizowanego przed jej wycofaniem.
 

Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych oraz przysługujących Państwu praw znajduje się w polityce prywatności Renault Truck w dole strony oraz Grupy Volvo pod adresem: https://www.volvogroup.com/en/tools/privacy/privacy-pl.html.

Set canonical URL
Off