Gama E-Tech

Symulator zasięgu elektrycznych pojazdów E-TECH

Off
d ze

Oblicz zasięg swojego przyszłego elektrycznego samochodu ciężarowego lub dostawczego!

Dzięki naszemu symulatorowi możesz obliczyć oczekiwany zasięg samochodu ciężarowego w zależności od zastosowania, środowiska, temperatury i procentowego obciążenia!

Symulator obejmuje całą gamę elektrycznych pojazdów E-TECH: D E-TECH, D Wide E-TECH i Master E-TECH.

Model

Użytkowanie

Transport

Temperatura : 0°

Ładunek : 50%

Biorąc pod uwagę te kryteria, poniżej podajemy przewidywany maksymalny zasięg roboczy Twojego samochodu ciężarowego:

0km
km
450km

Podany zasięg zależy od indywidualnego użytkowania pojazdu, jego wyposażenia i innych czynników zewnętrznych. Dla każdego modelu zasięg jest obliczany na początku okresu eksploatacji akumulatora przy maksymalnej liczbie pakietów, podawany jest orientacyjnie i nie ma wartości umownej.

Spersonalizowane kalkulacje zasięgu pojazdów elektrycznych E-TECH!

Jeżeli chcesz wykonać spersonalizowane obliczenia zasięgu, dopasowane do Twojej branży, danej topografii, skontaktuj się z naszymi ekspertami, którzy dysponują zaawansowanymi narzędziami, które umożliwiają uzyskanie jeszcze bardziej precyzyjnych wyników!

Zapytaj o ofertę pojazdów z gamy E-Tech! Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą!

Proszę użyć tego formatu dla kodu pocztowego: 00000
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu marketingu produktów i usług własnych przez Volvo Polska sp. z o.o. (której oddział stanowi Renault Trucks) w tym przesyłania informacji handlowych, za pośrednictwem zaznaczonych poniżej form kontaktu.

Proszę zaznaczyć właściwe opcje krzyżykiem w przypadku zainteresowania. W przypadku zaznaczenia pola i niepodania dedykowanego adresu e-mail lub numeru telefonu komunikacja marketingowa nie będzie mogła być kierowana do Pani/Pana.

 

Administratorem danych jest Volvo Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (której oddział stanowi Renault Trucks). Grupa Volvo powołała Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się na adres e-mail gpo.office@volvo.com, telefonicznie lub pocztą tradycyjną: +46 (0)31 66 00 00 AB Volvo, Att: Group Privacy Office, Dept AA14100, VGHQ, SE-405 08, Göteborg, Sweden. Dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia korespondencji w sprawie, której dotyczy Pani/Pana zgłoszenie oraz w celach archiwalnych i dowodowych na podstawie naszego uzasadnionego interesu (art. 6 ust. 1 lit f RODO), a w razie wyrażenia zgody marketingowej – także w tym celu na podstawie art. 6 ust. 1 lit a RODO. Przysługuje Pani/Panu prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia po upływie wskazanych okresów, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzana w szczególnych sytuacjach, a także wycofania zgody w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania zrealizowanego przed jej wycofaniem.
 

Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych oraz przysługujących Państwu praw znajduje się w polityce prywatności Renault Truck w dole strony oraz Grupy Volvo pod adresem: https://www.volvogroup.com/en/tools/privacy/privacy-pl.html.

Discover Renault Trucks E-Tech offer

Renault Trucks E-Tech Services

Renault Trucks E-Tech Master