Usługi

Finansowanie zakupu części i napraw

Off
Renault Trucks Financial Services 2

Poznaj nowy program finansowania oryginalnych części zamiennych oraz usług serwisowych Renault Trucks

Renault-Trucks-Serwis 3

Zadbaj o swój pojazd Renault Trucks i sprawdź naszą ofertę! 

Program finansowania Renault Trucks Polska

Co zyskasz?

  • Doskonałe narzędzie do zwiększenia możliwości zakupu oryginalnych części i usług serwisowych
  • Elastyczność płatności: możliwość wyboru dogodnej formy spłaty – możliwość spłaty w ratach lub jednorazowo nawet 120 dni po obsłudze serwisowej
  • Gwarancja jakości: oryginalne części zamienne z 2-letnią gwarancją
Renault-Trucks-Serwis

Dlaczego warto?

  • Szybki proces zawarcia transakcji na podstawie jednorazowo zawartej umowy ramowej
  • Jasne i przejrzyste warunki umowy
  • Uproszczone procedury: mniej formalności, szybszy proces zakupu
  • Obsługa online: pełne zarządzanie transakcjami poprzez dedykowany portal internetowy

 

Renault-Trucks-Serwis 2

Sprawdź szczegóły w autoryzowanym serwisie Renault Trucks Polska

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy indywidualne korzyści oferty

Proszę użyć tego formatu dla kodu pocztowego: 00000
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu marketingu produktów i usług własnych przez Volvo Polska sp. z o.o. (której oddział stanowi Renault Trucks) w tym przesyłania informacji handlowych, za pośrednictwem zaznaczonych poniżej form kontaktu.

Proszę zaznaczyć właściwe opcje krzyżykiem w przypadku zainteresowania. W przypadku zaznaczenia pola i niepodania dedykowanego adresu e-mail lub numeru telefonu komunikacja marketingowa nie będzie mogła być kierowana do Pani/Pana.

 

Administratorem danych jest Volvo Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (której oddział stanowi Renault Trucks). Grupa Volvo powołała Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się na adres e-mail gpo.office@volvo.com, telefonicznie lub pocztą tradycyjną: +46 (0)31 66 00 00 AB Volvo, Att: Group Privacy Office, Dept AA14100, VGHQ, SE-405 08, Göteborg, Sweden. Dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia korespondencji w sprawie, której dotyczy Pani/Pana zgłoszenie oraz w celach archiwalnych i dowodowych na podstawie naszego uzasadnionego interesu (art. 6 ust. 1 lit f RODO), a w razie wyrażenia zgody marketingowej – także w tym celu na podstawie art. 6 ust. 1 lit a RODO. Przysługuje Pani/Panu prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia po upływie wskazanych okresów, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzana w szczególnych sytuacjach, a także wycofania zgody w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania zrealizowanego przed jej wycofaniem.
 

Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych oraz przysługujących Państwu praw znajduje się w polityce prywatności Renault Truck w dole strony oraz Grupy Volvo pod adresem: https://www.volvogroup.com/en/tools/privacy/privacy-pl.html.