Usługi

Profesjonalne szkolenia kierowców! Poznaj Szkołę Jazdy Racjonalnej Renault Trucks

Off
profesjonalne szkolenia kierowcow zawodowych w szkole jazdy racjonalnej renault trucks

Poznaj profesjonalne szkolenia dla kierowców zawodowych!

Pojazd ciężarowy jest narzędziem pracy kierowcy i aby móc w pełni wykorzystać jego potencjał, należy być świadomym wszystkich funkcji, systemów pokładowych i rozwiązań technicznych. Nasze szkolenia z jazdy racjonalnej pozwolą Ci zadbać o budżet firmy, obniżając nie tylko koszty paliwa, ale także nakłady związane z użytkowaniem parku pojazdów! Wszystkie nasze szkolenia są prowadzone przez Instruktorów Jazdy Renault Trucks.

profesjonalne szkolenia kierowcow zawodowych szkola jazdy racjonalnej renault trucks

Poznaj nasz zespół!

Zespol Szkoly Jazdy Racjonalnej Renault Trucks

 

ŁUKASZ KURCBARD

Fuel Advice & Alternative Energy Manager

Manager Szkoly Jazdy Racjonalnej Renault Trucks LK
ROBERT TROJANEK

Telematics Systems Specialist Sales Support

Analityk Szkoly Jazdy Racjonalnej Renault Trucks RT

 

SŁAWOMIR CHOJNICKI

Driver's Trainer

Instruktor Szkoly Jazdy Racjonalnej Renault Trucks SCH
DARIUSZ CIESIELSKI

Driver's Trainer

Instruktor Szkoly Jazdy Racjonalnej Renault Trucks DC

Jaki jest zakres naszych szkoleń?

Nasza oferta szkoleń jest kompleksowym pakietem dedykowanym zmniejszeniu kosztów funkcjonowania firmy.

Adresatami są kierowcy, którzy dowiedzą się jak obniżyć zużycie paliwa i wydłużyć żywotność swoich pojazdów, ale również spedytorzy i opiekunowie flot. Osoby odpowiedzialne za rozliczenie paliwa będą poprawnie interpretować dane przekazywane z systemów telematycznych oraz w porę wprowadzać odpowiednie działania zaradcze, jak szkolenia, systemy premiowe i inne. 

 

Wytłumaczymy Ci, jak posługiwać się naszymi narzędziami telematycznymi (Optifleet i Optifuel Infomax) oraz jak interpretować dane dotyczące techniki jazdy!

Jak wyglądają nasze szkolenia?

szkolenia kierowcow czesc 1

Jazda bez wskazówek Instruktora

Aby móc skutecznie wesprzeć Cię w poprawie techniki jazdy racjonalnej, musimy poznać Twój naturalny styl prowadzenia ciężarówki. Po zakończonej trasie, pobierzemy dane za pomocą narzędzia Optifuel Infomax lub zajrzymy do danych telematycznych i dzięki temu wskażemy obszary, w których potrzebujesz wsparcia i treningu.  

szkolenia kierowcow czesc 2

Omówienie Twojego stylu jazdy i praktyczne porady

 

W tej części szkolenia skupimy się na teoretycznych wskazówkach dotyczących właściwej techniki jazdy. Szczególną uwagę poświęcimy Twoim nawykom za kierownicą i przeanalizujemy ich wpływ na wydajność prowadzenia samochodu ciężarowego. Przedstawimy mnóstwo użytecznych informacji dotyczących budowy i charakterystyki układu napędowego, systemów wspomagających kierowcę czy zasad poprawnego użytkowania ciężarówki Renault Trucks.

szkolenia kierowcow czesc 3

Przejazd z uwzględnieniem wskazówek Instruktora

 

Gdy już wiesz, jak poprawić i zmienić swoje nawyki, zastosujemy zdobytą wiedzę w praktyce. Podczas drugiego przejazdu po tej samej trasie, nasz Instruktor podpowie, jak najlepiej wykorzystać parametry i funkcje Twojej ciężarówki. Po zakończonej jeździe ponownie pobierzemy dane i przeanalizujemy różnice. 

Podnieś swoje umiejętności w zakresie jazdy racjonalnej!

KORZYŚCI DLA WSZYSTKICH!

 

  • WŁAŚCICIELE FIRM dążący do obniżenia kosztów operacyjnych swoich przedsiębiorstw. W ślad za tym idzie również dbałość o środowisko naturalne poprzez zmniejszenie emisji CO2 i innych niepożądanych substancji.
  • TRENERZY WEWNĄTRZ FIRM ORAZ OSOBY ODPOWIEDZIALNE ZA FLOTĘ I ROZLICZENIE PALIWA, którzy będą mogli w pełni wykorzystywać funkcjonalności telematyki Renault Trucks oraz poprawnie interpretować jej wskazania.
  • KIEROWCY doskonale znający swoje pojazdy wykorzystają w pełni ich potencjał. Będą stosować właściwą technikę jazdy, w efekcie której dotrą na miejsce na czas jednocześnie oszczędzając paliwo!

Zapytaj o szkolenie! Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą!

Proszę użyć tego formatu dla kodu pocztowego: 00000
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu marketingu produktów i usług własnych przez Volvo Polska sp. z o.o. (której oddział stanowi Renault Trucks) w tym przesyłania informacji handlowych, za pośrednictwem zaznaczonych poniżej form kontaktu.

Proszę zaznaczyć właściwe opcje krzyżykiem w przypadku zainteresowania. W przypadku zaznaczenia pola i niepodania dedykowanego adresu e-mail lub numeru telefonu komunikacja marketingowa nie będzie mogła być kierowana do Pani/Pana.

 

Administratorem danych jest Volvo Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (której oddział stanowi Renault Trucks). Grupa Volvo powołała Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się na adres e-mail gpo.office@volvo.com, telefonicznie lub pocztą tradycyjną: +46 (0)31 66 00 00 AB Volvo, Att: Group Privacy Office, Dept AA14100, VGHQ, SE-405 08, Göteborg, Sweden. Dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia korespondencji w sprawie, której dotyczy Pani/Pana zgłoszenie oraz w celach archiwalnych i dowodowych na podstawie naszego uzasadnionego interesu (art. 6 ust. 1 lit f RODO), a w razie wyrażenia zgody marketingowej – także w tym celu na podstawie art. 6 ust. 1 lit a RODO. Przysługuje Pani/Panu prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia po upływie wskazanych okresów, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzana w szczególnych sytuacjach, a także wycofania zgody w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania zrealizowanego przed jej wycofaniem.
 

Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych oraz przysługujących Państwu praw znajduje się w polityce prywatności Renault Truck w dole strony oraz Grupy Volvo pod adresem: https://www.volvogroup.com/en/tools/privacy/privacy-pl.html.