Master

Pakiety serwisowe dla pojazdów Renault Trucks Master III

Off
nowa siec serwisow renault trucks polska

PAKIETY SERWISOWE MASTER III

Dla właścicieli modelu Renault Trucks Master III z roczników 2010-2019 przygotowaliśmy NOWE PAKIETY SERWISOWE w korzystnych cenach!

Pakiet serwisowy - Wymiana oleju z filtrem

Pakiety serwisowe Renault Trucks - Wymiana oleju z filtrem

Pakiet serwisowy - Wymiana oleju z kompletem filtrów

Pakiety serwisowe Renault Trucks - Wymiana oleju z filtrami

Pakiet serwisow - Wymiana przednich klocków hamulcowych

Pakiety serwisowe Renault Trucks - Wymiana klocków

Pakiet serwisow - Wymiana zestawu paska klinowego z rolką

Pakiety serwisowe Renault Trucks - Wymiana paska z napinaczem

Wszystkie ceny pakietów serwisowych są cenami netto.

Zapytaj o wybrany pakiet serwisowy! Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą!

Proszę użyć tego formatu dla kodu pocztowego: 00000
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu marketingu produktów i usług własnych przez Volvo Polska sp. z o.o. (której oddział stanowi Renault Trucks) w tym przesyłania informacji handlowych, za pośrednictwem zaznaczonych poniżej form kontaktu.

Proszę zaznaczyć właściwe opcje krzyżykiem w przypadku zainteresowania. W przypadku zaznaczenia pola i niepodania dedykowanego adresu e-mail lub numeru telefonu komunikacja marketingowa nie będzie mogła być kierowana do Pani/Pana.

 

Administratorem danych jest Volvo Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (której oddział stanowi Renault Trucks). Grupa Volvo powołała Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się na adres e-mail gpo.office@volvo.com, telefonicznie lub pocztą tradycyjną: +46 (0)31 66 00 00 AB Volvo, Att: Group Privacy Office, Dept AA14100, VGHQ, SE-405 08, Göteborg, Sweden. Dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia korespondencji w sprawie, której dotyczy Pani/Pana zgłoszenie oraz w celach archiwalnych i dowodowych na podstawie naszego uzasadnionego interesu (art. 6 ust. 1 lit f RODO), a w razie wyrażenia zgody marketingowej – także w tym celu na podstawie art. 6 ust. 1 lit a RODO. Przysługuje Pani/Panu prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia po upływie wskazanych okresów, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzana w szczególnych sytuacjach, a także wycofania zgody w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania zrealizowanego przed jej wycofaniem.
 

Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych oraz przysługujących Państwu praw znajduje się w polityce prywatności Renault Truck w dole strony oraz Grupy Volvo pod adresem: https://www.volvogroup.com/en/tools/privacy/privacy-pl.html.