Rozwiązania transportowe

Bezpieczny transport materiałów przy niższych kosztach

Budownictwo

5min
Renault Trucks C

Jako właściciel firmy z branży budowlanej często musisz pracować na nierównym terenie i dostarczać materiały do trudno dostępnych miejsc. Potrzebujesz solidnych pojazdów o dużej ładowności, nadwozia dostosowanego do specyfiki działalności i usług pozwalających obniżyć koszty użytkowania. Renault Trucks oferuje to wszystko i pomaga wybrać sprzęt najlepiej dostosowany do Twoich potrzeb.

Transport materiałów: znajdź najlepszą specyfikację dla swojej działalności

Świat budownictwa obejmuje wiele różnych dziedzin. Renault Trucks oferuje rozwiązania dostosowane nie tylko do różnych rodzajów placów budowy, ale również do różnych przewożonych materiałów - z wieloma możliwymi modelami i kombinacjami. W zależności od wymaganego tonażu i mocy, możemy zaproponować cztery różne bazy pojazdów:

  • Renault Trucks Master 4x2 lub 4x4 (3,3 t do 7,5 t)
  • Renault Trucks D 4x2 lub 4x4 (7,5 t do 16 t)
  • Renault Trucks C 6x4 (18 t do 19 t)
  • Renault Trucks C 8x2*6 Tridem (32 t do 80 t)
Renault Trucks Master Construction
Renault Trucks D Construction

Renault Trucks C 8x2*6 Tridem został opracowany specjalnie z myślą o transporcie materiałów, w konfiguracji platforma-dźwig. Zaprojektowany na bazie podwozia 6x4, został wyposażony w dodatkową oś z tyłu. Może być ona podnoszona i opuszczana oraz stanowi element prowadzący, który pozwala na lepszą manewrowość, ponieważ zmniejsza promień skrętu o 15%.

Pojazd jest łatwiejszy w obsłudze niż 8x4 i ma większą ładowność niż 6x4.

Napęd PMR2191 z podwójną redukcją, którego waga jest podobna do wagi napędu z pojedynczą redukcją, pozwala na uzyskanie dodatkowej ładowności 200 kg.

Wybierz nadwozie, które najlepiej pasuje do Twojego transportu materiałów

Renault Trucks przywiązuje dużą wagę do współpracy z producentami nadwozi, aby jak najlepiej dostosować zabudowę lub platformę do Twojej działalności. Nasze podwozia są fabrycznie wyposażone w zaczepy i płyty wzdłuż podwozia, aby ułatwić montaż i zapewnić najwyższą niezawodność. W pojazdach, w których montowany jest żuraw, zamontowaliśmy już płyty montażowe, wstępnie okablowaliśmy podwozie i kabinę oraz wygospodarowaliśmy miejsce na podwoziu na stopę żurawia.

Nasza standardowa instalacja obejmuje elektroniczną jednostkę sterującą nadwozia (BBM), zabezpieczającą pracę żurawia lub podpór. Jednostka sterująca informuje kierowcę o stanie każdego elementu nadwozia za pośrednictwem ekranu na desce rozdzielczej. Wszystko to ułatwia pracę producentom nadwozi i oznacza, że możesz mieć nadwozie, jakiego oczekujesz, w krótszym czasie.

Bezpieczna dostawa materiałów na miejsce

Dostawa materiałów na plac budowy nie jest czymś, co należy traktować lekko. Place budowy często znajdują się na nierównym terenie, błotnistym, trudno dostępnym, z pochyłościami, które czasami mogą być dość strome. Kierowcy muszą mieć solidne pojazdy, które są łatwe w obsłudze.

24° Taki jest kąt natarcia Renault Trucks C Tridem, co zmniejsza ryzyko uszkodzenia podwozia.

Jego zderzak wykonany jest w 100% ze stali, a prześwit pod osią może wynosić 312 mm, a pod zbiornikiem paliwa 440 mm.

Aby zapewnić bezpieczeństwo na placu budowy, kierowcy mogą liczyć na liczne udogodnienia w modelach Renault Trucks C:

  • automatyczna skrzynia biegów Optidriver z trybem off-road do jazdy po placu budowy
  • Optitrack, hydrauliczny napęd przedniej osi poprawiający zdolności terenowe w zakresie prędkości od 0 do 25 km/h
  • Ręczny pedał gazu pozwalający uniknąć wstrząsów na nierównym podłożu
  • Optibrake, najmocniejszy hamulec silnikowy na rynku
  • Elektryczny i automatyczny hamulec postojowy zapewniający bezpieczeństwo załadunku

Podczas załadunku i rozładunku kierowcy ciężarówek mogą bezpiecznie monitorować operacje dzięki stopniowi bocznemu i uchwytom umieszczonym na dachu. Po powrocie na drogę kierowcy mogą cieszyć się jakością i komfortem, jakich oczekuje się od ciężarówki do przewozów długodystansowych, z przestronną kabiną i komfortem wystarczającym do spędzenia nocy. Celem jest, aby kierowcy byli w stanie stawić czoła wszelkim sytuacjom i odbyć podróż w najlepszych możliwych warunkach.

Obniżenie kosztów użytkowania

Aby jak najlepiej wykorzystać pojazdy, Renault Trucks opracował Optifleet - narzędzie do zarządzania flotą. Dzięki geolokalizacji Twoich pojazdów i przekazywaniu danych dotyczących jazdy, możesz planować trasy w sposób najbardziej efektywny, a w razie potrzeby zmieniać je w ostatniej chwili.

Odkryj nasze rozwiązania Optifleet

Zarządzanie nieprzewidzianymi zdarzeniami jest wspaniałe, unikanie ich jest jeszcze lepsze! Renault Trucks opracował nową usługę Predict, aby uniknąć nieprzewidzianych zdarzeń. Dzięki połączeniu wiedzy ludzkiej i innowacji cyfrowych, można przewidzieć zużycie pojazdu i zapobiegać awariom, zanim do nich dojdzie. Gdy samochód ciężarowy będzie wymagał przeglądu, doradca skontaktuje się z Tobą i ustali najlepszy czas na wykonanie usługi - czas, w którym brak pojazdu będzie najmniej uciążliwy dla działalności firmy.

Również z myślą o przewidywaniu i zabezpieczeniu Twojej działalności, Renault Trucks oferuje zindywidualizowane plany przeglądów w stałej cenie. Czas trwania prac serwisowych ustalany jest z góry podczas umawiania się na wizytę, a wszystkie części zamienne i robocizna są objęte umową, aby zapewnić długą żywotność i wysoką wydajność Twoich pojazdów.

Znajdź najbardziej odpowiedni program finansowania dla swojej działalności

Renault Trucks oferuje również pomoc w finansowaniu Twoich pojazdów. Nasze oferty finansowania i ubezpieczenia zostały opracowane specjalnie z myślą o specjalistach w dziedzinie transportu materiałów i mogą być dostosowane do wielkości i działalności Twojej firmy, umożliwiając utrzymanie zdolności kredytowej i płynności finansowej. W zależności od potrzeb możesz zdecydować się na rozwiązania ratalne lub leasing finansowy. Oczywiście pomożemy Ci znaleźć najlepszą opcję.

Zapraszamy do kontaktu z nami w celu uzyskania wsparcia i zapoznania się z naszą ofertą.

Zapytaj o ofertę pojazdów z gamy C, D lub Master! Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą!

Proszę użyć tego formatu dla kodu pocztowego: 00000
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu marketingu produktów i usług własnych przez Volvo Polska sp. z o.o. (której oddział stanowi Renault Trucks) w tym przesyłania informacji handlowych, za pośrednictwem zaznaczonych poniżej form kontaktu.

Proszę zaznaczyć właściwe opcje krzyżykiem w przypadku zainteresowania. W przypadku zaznaczenia pola i niepodania dedykowanego adresu e-mail lub numeru telefonu komunikacja marketingowa nie będzie mogła być kierowana do Pani/Pana.

 

Administratorem danych jest Volvo Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (której oddział stanowi Renault Trucks). Grupa Volvo powołała Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się na adres e-mail gpo.office@volvo.com, telefonicznie lub pocztą tradycyjną: +46 (0)31 66 00 00 AB Volvo, Att: Group Privacy Office, Dept AA14100, VGHQ, SE-405 08, Göteborg, Sweden. Dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia korespondencji w sprawie, której dotyczy Pani/Pana zgłoszenie oraz w celach archiwalnych i dowodowych na podstawie naszego uzasadnionego interesu (art. 6 ust. 1 lit f RODO), a w razie wyrażenia zgody marketingowej – także w tym celu na podstawie art. 6 ust. 1 lit a RODO. Przysługuje Pani/Panu prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia po upływie wskazanych okresów, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzana w szczególnych sytuacjach, a także wycofania zgody w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania zrealizowanego przed jej wycofaniem.
 

Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych oraz przysługujących Państwu praw znajduje się w polityce prywatności Renault Truck w dole strony oraz Grupy Volvo pod adresem: https://www.volvogroup.com/en/tools/privacy/privacy-pl.html.

Set canonical URL
Off