Rozwiązania transportowe

Transport towarów na wszystkich rodzajach dróg

Budownictwo

5min
ciężarówka do transportu budowlanego

Bez względu na to, czy mówimy o transporcie zboża, materiałów sypkich czy stałych, przewóz towarów wymaga wszechstronnego samochodu ciężarowego, zdolnego do jazdy po wszystkich rodzajach dróg i w każdych warunkach pogodowych. Możemy Ci w tym pomóc dzięki naszej szerokiej palecie pojazdów i usług.

Transport towarów: solidny i komfortowy pojazd ciężarowy

Podczas transportu towarów, załadunek odbywa się często w miejscach trudno dostępnych, na niestabilnym podłożu, a czasem w dość niebezpiecznych warunkach. W celu zapewnienia najwyższego bezpieczeństwa i płynnej pracy, Renault Trucks C Evolution posiada wzmocnione podwozie i może być wyposażony w silniki o mocy od 380 do 520 KM, z maksymalnym momentem obrotowym, dostępnym już przy niskich obrotach, tj. od 900 obr/min.

ciężarówka do transportu budowlanego 7

 

Jeżeli podłoże jest niestabilne, automatyczna skrzynia biegów Optidriver posiada tryb terenowy, który pomaga dostosować zmianę biegów w trudnych warunkach.

Aby uniknąć ewentualnych uszkodzeń na dojazdach do placów budowy i drogach technicznych, standardowa specyfikacja modelu Renault Trucks C Evolution obejmuje zderzak ze stalowymi narożnikami i kratami ochronnymi reflektorów. W przypadku częstego użytkowania w terenie, warto zamontować zderzak wykonany w 100% ze stali.

° Taki kąt natarcia umożliwia zderzak wykonany w 100% ze stali w modelu Renault Trucks C Evolution

Dzięki dostosowanej standardowej specyfikacji, samochody ciężarowe mogą bez przeszkód poruszać się po wszystkich rodzajach podłoża. Ponadto podwozie może zostać wzmocnione w kilku miejscach wzdłuż podłużnic, aby zapewnić odporność mechaniczną ramy.

ciężarówka do transportu budowlanego 6

Na drodze, model Renault Trucks C Evolution posiada wszystkie zalety samochodu ciężarowego do transportu dalekobieżnego, a trapezowy kształt oraz przednia szyba nachylona pod kątem 12° znacznie poprawia aerodynamikę. Dzięki zastosowaniu przedstawionych funkcjonalności, zużycie paliwa jest znacznie niższe.

Renault Trucks K Evolution również spełnia najbardziej wymagające założenia transportowe, niezależnie od tego, czy towary są przewożone luzem, czy też nie. Ten pojazd został zaprojektowany z myślą o ciężkich konstrukcjach, dostosuje się do Twoich oczekiwań, dzięki mocnemu silnikowi i dużej ładowności.

ciężarówka do transportu budowlanego 2

Zadbaj o komfort i bezpieczeństwo

Renault Trucks C Evolution, oferuje również wysoki komfort i bezpieczeństwo. Dostęp do kabiny jest ułatwiony dzięki drzwiom otwieranym pod kątem 85° i szerokim, antypoślizgowym stopniom. Dodatkowy stopień boczny z uchwytem na dachu umożliwia kierowcy łatwe i bezpieczne sprawdzenie ładunku.

ciężarówka do transportu budowlanego 10

 

Wysunięta do przodu pozycja kabiny zapewnia szeroką widoczność i przestronną przestrzeń mieszkalną o szerokości ponad 2 metrów, z jedną lub dwiema leżankami. Wszystkie wskaźniki i przyciski pojazdu skupione są wokół kierownicy, dzięki czemu kierowca nie musi odrywać wzroku od drogi. Dla bezpieczeństwa własnego i przewożonego ładunku można skorzystać z kilku systemów wspomagających jazdę, takich jak wspomaganie ruszania pod górę, elektroniczna kontrola stabilności i automatyczne hamowanie awaryjne.

ciężarówka do transportu budowlanego 1

Wydłużenie czasu sprawności pojazdu

Wspierając Twoją działalności w zakresie transportu towarów, oferujemy kilka rozwiązań pozwalających na obniżenie kosztów obsługi technicznej!

W przypadku konieczności wymiany jednej z części pojazdu, można, m.in. zdecydować się na zastosowanie części eXchange. Zamiast wymieniać część na nową, Renault Trucks posiada system gospodarki obiegowej umożliwiający ponowne wykorzystanie części używanych. Są one odnawiane w naszej wyspecjalizowanej fabryce, poddawane procesowi regeneracji i rygorystycznym testom, przed wprowadzeniem na rynek. Nasze odnowione części mają takie same osiągi jak nowe i są objęte 2-letnią gwarancją na części zamontowane w autoryzowanym serwisie Renault Trucks i dodatkowo pozwalają zredukować koszty.

Możesz również zaplanować koszty obsługi swoich pojazdów, decydując się na umowę serwisową. Umowa ta, oparta na indywidualnym planie przeglądów, może obowiązywać od 2 do 7 lat i obejmować przebieg do 250 000 km rocznie. Dostosowana jest do prowadzonej działalności i wykorzystywanych pojazdów, w zależności od ich modelu i sposobu użytkowania.

Aby pójść jeszcze dalej, Renault Trucks oferuje innowacyjną usługę zapobiegania unieruchomieniu pojazdu. Usługa PREDICT łączy najlepsze rozwiązania technologiczne i zasoby ludzkie. Dane pojazdów są przesyłane do specjalnej platformy cyfrowej, która na podstawie użytkowania określa, jakie czynności obsługowe należy wykonać. Jeśli konieczna jest interwencja lub wymiana części, nasz doradca skontaktuje się z Tobą, aby umówić się na wizytę, przed wystąpieniem nioczekiwanego zdarzenia. Możesz zatem wybrać, kiedy oddasz swój pojazd do warsztatu, tak aby miało to jak najmniejszy wpływ na Twoją działalność.

Transport towarów i niższe zużycie paliwa

Aby zapewnić optymalną prędkość, przy jak najmniejszym zużyciu paliwa, gama Renault Trucks C Evolution wyposażona jest w automatyczną skrzynię biegów Optidriver, która przyczynia się do zmniejszenia zużycia paliwa dzięki trybowi Fuel Economy. Dzięki Optifleet, inteligentnemu systemowi zarządzania flotą stworzonemu przez Renault Trucks, można jeszcze bardziej ograniczyć zużycie paliwa. Aplikacja ta służy do zbierania danych dotyczących zużycia paliwa przez każdy pojazd i sposobu jego użytkowania przez kierowców. Można, m.in. wywołać "alarm paliwowy" w przypadku nadmiernego zużycia, można wyświetlić dane o zużyciu paliwa w trybie pracy na biegu jałowym i sprawdzić, ile razy został naciśnięty pedał hamulca. Dzięki geolokalizacji pojazdów możesz również planować przejazdy, w taki sposób, aby były one jak najbardziej efektywne. Jeśli plany się zmienią lub zlecenie ulegnie zmianie, możesz wysłać wiadomość bezpośrednio do kierowcy i zaplanować nową trasę z wyraźnym podglądem lokalizacji wszystkich pojazdów.

Łatwe i przejrzyste finansowanie pojazdów ciężarowych

Transport towarów wymaga wysokiej rentowności. Oferta finansowania Renault Trucks dostosowuje się do Twoich potrzeb i ograniczeń. Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na leasing finansowy, sprzedaż ratalną czy wynajem, Twój doradca pomoże Ci zachować płynność finansową i zoptymalizować zdolność kredytową.

 

ZAPYTAJ O INDYWIDUALNĄ OFERTĘ DOSTOSOWANĄ DO TWOICH POTRZEB!

Zapytaj o ofertę pojazdów z gamy C lub K! Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą!

Proszę użyć tego formatu dla kodu pocztowego: 00000
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu marketingu produktów i usług własnych przez Volvo Polska sp. z o.o. (której oddział stanowi Renault Trucks) w tym przesyłania informacji handlowych, za pośrednictwem zaznaczonych poniżej form kontaktu.

Proszę zaznaczyć właściwe opcje krzyżykiem w przypadku zainteresowania. W przypadku zaznaczenia pola i niepodania dedykowanego adresu e-mail lub numeru telefonu komunikacja marketingowa nie będzie mogła być kierowana do Pani/Pana.

 

Administratorem danych jest Volvo Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (której oddział stanowi Renault Trucks). Grupa Volvo powołała Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się na adres e-mail gpo.office@volvo.com, telefonicznie lub pocztą tradycyjną: +46 (0)31 66 00 00 AB Volvo, Att: Group Privacy Office, Dept AA14100, VGHQ, SE-405 08, Göteborg, Sweden. Dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia korespondencji w sprawie, której dotyczy Pani/Pana zgłoszenie oraz w celach archiwalnych i dowodowych na podstawie naszego uzasadnionego interesu (art. 6 ust. 1 lit f RODO), a w razie wyrażenia zgody marketingowej – także w tym celu na podstawie art. 6 ust. 1 lit a RODO. Przysługuje Pani/Panu prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia po upływie wskazanych okresów, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzana w szczególnych sytuacjach, a także wycofania zgody w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania zrealizowanego przed jej wycofaniem.
 

Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych oraz przysługujących Państwu praw znajduje się w polityce prywatności Renault Truck w dole strony oraz Grupy Volvo pod adresem: https://www.volvogroup.com/en/tools/privacy/privacy-pl.html.

Set canonical URL
Off