Rozwiązania transportowe

Renault Trucks - samochód ciężarowy do transportu drewna!

samochod do transportu drewna

Transport drewna - poznaj nasz samochód ciężarowy do przewozu drewna

Transport drewna wymaga pojazdu ciężarowego, który może swobodnie poruszać się zarówno po nierównym terenie w lesie, jak i na otwartej drodze. Samochody ciężarowe do przewozu drewna oferowane przez Renault Trucks, są niezwykle solidne i wydajne.

pojazdy do transportu drewna

Czy Twoja firma zajmuje się usługami transportowymi, w tym między innymi przewozem drewna?

Jeśli tak, wybierz Renault Trucks z gamy K - samochód do transportu drewna, który zapewni dużo wyższą wydajność pracy oraz bezpieczeństwo. Załadunek drewna w lesie i jego transport to precyzyjna operacja, czasami przeprowadzana w bardzo trudnych warunkach. Miejsce załadunku może być trudno dostępne, ponieważ drogi lub ścieżki są wąskie i w złym stanie. Przewożone ładunki są często bardzo ciężkie i uciążliwe. Wytrzymałość, to kluczowa cecha Twoich ciężarówek. Podczas jazdy w terenie, na placu załadunkowym - wszystkie zalety techniczne będą niezwykle przydatne!  Zobacz wszystkie zalety pojazdu do transportu drewna - Renault Trucks K 520 z zabudową firmy Hydrofast oraz żurawiem Tajfun. 

Renault Trucks C i K 520 do transportu drewna

Ciągniki siodłowe Renault Trucks zostały zaprojektowany specjalnie do pracy w trudnych warunkach. Podwozie jest wyposażone we wzmocnione podłużnice, paraboliczne resory i w 100% stalowy zderzak z chronionymi reflektorami. Wysoki prześwit i kąt natarcia 32° oraz różne konfiguracje kabiny sprawiają, że praca z Renault Trucks K jest wydajna i komfortowa.

Kabiny Leśnik K

Bezpieczna i zdrowa pozycja za kierownicą

Pozycja kierowcy w kabinie jest niezwykle ważna, aby zapewnić doskonałą widoczność wokół pojazdu. Dostępnych jest również kilka elementów wspomagających jazdę, takich jak ręczny pedał gazu - bardzo przydatny, aby uniknąć wstrząsów podczas jazdy po wyboistym terenie. Na stromych drogach, które kierowca będzie musiał pokonać z pełnym ładunkiem, najlepszy na rynku hamulec silnikowy Optibrake jest wręcz niezbędny, aby zwiększyć wydajność oraz zapewnić bezpieczeństwo, zarówno dla ładunku, ciężarówki do przewozu drewna, jak i kierowców.

Kolumna K

NOWA KOLUMNA KIEROWNICY

 • WYGODNIEJSZA POZYCJA ZA KIEROWNICĄ
 • ŁATWIEJSZE WSIADANIE I WYSIADANIE Z POJAZDU
Kolumna K 3

ERGONOMIA I KOMFORT PROWADZENIA

 • PNEUMATYCZNY FOTEL KIEROWCY
 • REGUOWANE PODPARCIE LĘDŹWIOWE
 • REGULOWANA DŁUGOŚĆ SIEDZISKA
 • PODGZREWANE SIEDZENIE (3 pozycje)
 • WYKOŃCZENIE SKÓRZANE FOTELA I KIEROWNICY
 • PRZYCISKI STEROWANIA NA KIEROWNICY

 

Kolumna K 5a

NIEZWYKLE POJEMNE SCHOWKI

 • ABY ZMIEŚCIĆ WSZYSTKO, CZEGO POTRZEBUJESZ
Kolumna K 4

ROZBUDOWANA TABLICA ROZDZIELCZA

Kolumna K 6

KOMFORTOWE WARUNKI ODPOCZYNKU

Specyfikacja ciągnika siodłowego Renault Trucks K 520

Nośność tylnej osi może wynosić do 32 ton, dzięki czemu można zainstalować wymagany żuraw, a podwozie jest gotowe do zamontowania urządzeń dźwigowych z platformą. Posiada wszystkie niezbędne przyłącza do sterowania żurawiem (przełączniki i wyświetlacz), płyty podporowe żurawia (od 20 do 40 ton/metr) i kilka wolnych miejsc do zainstalowania stojaków.

Specyfikacja K 1

3-CZĘŚCIOWY STALOWY ZDERZAK ZE STALOWYMI OSŁONAMI REFLEKTORÓW

Specyfikacja K 2

DOSTOSOWANE STOPNIE I OSŁONA POD CHŁODNICĄ DO PRACY W TERENIE

Specyfikacja K 3

Doskonałe WŁASNOŚCI W TERENIE I NA DRODZE

 • UŁATWIONE POKONYWANIE WZNIESIEŃ DZIĘKI DUŻEMU KĄTOWI NATARCIA
 • RĘCZNE STEROWANIE OBROTAMI SILNIKA
 • WSPOMAGANIE RUSZANIA (Hill Start Aid)
 • ZAPOBIEGANIE POŚLIZGOWI KÓŁ (ASR)
 • ZAPOBIEGANIE BLOKOWANIU KÓŁ (ABS)
 • WSPOMAGANIE AWARYJNEGO HAMOWANIA (BAS)
Specyfikacja K 4

ZAWIESZENIE I PRZEŚWITY

 1. TYLNE ZAWIESZENIE MECHANICZNE PARABOLICZNE 4-PIÓROWE - 15 TON PARABOLICZNE 3-PIÓROWE - 26 TON PÓŁELIPTYCZNE 11-PIÓROWE - 32 TON PARABOLICZNE 4-PIÓROWE XTREM - 38 TON
 2. PRZEŚWIT POD TYLNĄ OSIĄ DO 380 mm
 3. PRZEŚWIT POD ZBIORNIKIEM DO 515 mm

 

 

Specyfikacja K 5

WYSOKA WYTRZYMAŁOŚĆ I NOŚNOŚĆ

 1. GRUBOŚĆ PODŁUŻNIC 8 mm
 2. MASA HOLOWANEJ PRZYCZEPY DO 32 TON
 3. WZMOCNIENIE PODŁUŻNIC OD SILNIKA DO TYŁU PODWOZIA +5 mm
 4. MOST ZE ZWOLNICAMI / BLOKADA MECHANIZMU RÓZNICOWEGO / NOŚNOŚĆ TYLNEJ OSI DO 26 TON

 

 

 

Obniżenie kosztów obsługi samochodu do przewozu drewna Renault Trucks

Warunki, w jakich odbywa się transport drewna, mogą być szczególnie wymagające dla Twoich pojazdów, zwłaszcza dla układu hamulcowego i zawieszenia. Jakość zapewniona przez oryginalne części Renault Trucks gwarantuje wysoką wydajność i trwałość. Dzięki temu, Twoje narzędzie pracy będzie dłużej sprawne i wydajne!

Obsługa serwisowa ciężarówki do przewozu drewna

W przypadku konieczności wymiany części, oferujemy nowe oryginalne części Renault Trucks, ale również alternatywne rozwiązanie, jak standardową usługę wymiany. W ramach tego programu, oryginalne części są odnawiane i testowane w specjalnej fabryce, zanim zostaną ponownie wprowadzone na rynek. Oferują one ten sam poziom osiągów i te same cechy, co nowe i są objęte dwuletnią gwarancją (części i robocizna). Dzięki zastosowaniu części pochodzących z tego procesu, nie tylko zmniejszysz budżet na konserwację, ale również przyczynisz się do rozwoju gospodarki obiegowej oraz zasady zrównoważonego rozwoju.

Ponadto, aby lepiej przewidywać przeglądy i zminimalizować czas przestoju, oferujemy również zindywidualizowane plany przeglądów. Są one tworzone we współpracy z Klientem, zgodnie z jego potrzebami w zakresie logistyki transportowej. Twój budżet może być zaplanowany, kontrolowany i rozłożony w czasie przez cały okres trwania umowy, na którą się zdecydujesz. Oznacza to również, że dzięki regularnej i wysokiej jakości konserwacji możesz dłużej korzystać ze sprawnego samochodu ciężarowego. W celu zwiększenia dostępności pojazdów ciężarowych, można również skorzystać z naszych mobilnych warsztatów, w których mechanicy przyjeżdżają bezpośrednio do Twojego miejsca pracy, aby dokonać szczegółowych przeglądów.

Finansowanie ciągników siodłowych Renault Trucks dla branży leśnej

Nasi pracownicy wspierają Ciebie oraz Twoją firmę na etapie finansowania, jak i ubezpieczenia. Jako profesjonaliści w obszarze sprzedaży samochodów ciężarowych, jesteśmy świadomi wielu ograniczeń związanych z transportem drewna i możemy dostosować warunki naszej współpracy do działalności Twojej firmy jak i jej potrzeb. Możesz na przykład rozłożyć finansowanie samochodu ciężarowego, w zależności od czasu potrzebnego na wykonanie zabudowy lub uzależnić czas trwania umowy od czasu, a nie od przebiegu - ten ostatni jest zazwyczaj dość niski i nie jest szczególnie reprezentatywny dla samochodów ciężarowych do pozyskiwania drewna. Wszystkie te rozwiązania pomogą zachować zdolność kredytową i przepływy pieniężne.

Leasing samochodów ciężarowych Renault Trucks

Zapraszamy do kontaktu z nami, aby uzyskać więcej informacji oraz otrzymać indywidualną ofertę, jak i dodatkowe usługi przy zakupie samochodu ciężarowego.

Zapytaj o ofertę pojazdów z gamy C lub K! Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą!

Proszę użyć tego formatu dla kodu pocztowego: 00000
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu marketingu produktów i usług własnych przez Volvo Polska sp. z o.o. (której oddział stanowi Renault Trucks) w tym przesyłania informacji handlowych, za pośrednictwem zaznaczonych poniżej form kontaktu.

Proszę zaznaczyć właściwe opcje krzyżykiem w przypadku zainteresowania. W przypadku zaznaczenia pola i niepodania dedykowanego adresu e-mail lub numeru telefonu komunikacja marketingowa nie będzie mogła być kierowana do Pani/Pana.

 

Administratorem danych jest Volvo Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (której oddział stanowi Renault Trucks). Grupa Volvo powołała Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się na adres e-mail gpo.office@volvo.com, telefonicznie lub pocztą tradycyjną: +46 (0)31 66 00 00 AB Volvo, Att: Group Privacy Office, Dept AA14100, VGHQ, SE-405 08, Göteborg, Sweden. Dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia korespondencji w sprawie, której dotyczy Pani/Pana zgłoszenie oraz w celach archiwalnych i dowodowych na podstawie naszego uzasadnionego interesu (art. 6 ust. 1 lit f RODO), a w razie wyrażenia zgody marketingowej – także w tym celu na podstawie art. 6 ust. 1 lit a RODO. Przysługuje Pani/Panu prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia po upływie wskazanych okresów, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzana w szczególnych sytuacjach, a także wycofania zgody w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania zrealizowanego przed jej wycofaniem.
 

Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych oraz przysługujących Państwu praw znajduje się w polityce prywatności Renault Truck w dole strony oraz Grupy Volvo pod adresem: https://www.volvogroup.com/en/tools/privacy/privacy-pl.html.

Set canonical URL
Off