Pojazdy używane

Poznaj używane pojazdy Used Trucks by Renault Trucks

Off
pojazdy-uzywane-renault-trucks-v3

Used Trucks by Renault Trucks - Twoja inwestycja w jakość!

Zrozumienie Twoich potrzeb jest naszą misją, a oferty są skrojone na miarę, tak aby spełnić Twoje najbardziej wymagające oczekiwania.  

pojazdy-uzywane-renault-trucks-v2

Zaufaj Ekspertom!

Dlaczego warto wybrać używane samochody ciężarowe Renault Trucks?

 

Wybierając USED TRUCKS BY RENAULT TRUCKS, wybierasz znacznie więcej niż pojazd, wybierasz również pełne wsparcie, bezpieczeństwo, komfort i dodatkowe korzyści! Zapewniamy kompleksową pomoc - począwszy od wyboru ciężarówki, a skończywszy na jej przekazaniu!

Standardy producenta

Oferujemy zweryfikowane informacje dotyczące pochodzenia, wieku i przebiegu pojazdu. Każdy samochód ciężarowy poddajemy szczegółowemu przeglądowi technicznemu, m.in. sprawdzamy elementy techniczne z zachowaniem najwyższych standardów jakości. 

 

SPRAWDŹ POJAZDY W WERSJI SELECTION! 

 

Używane pojazdy Used Trucks Renault Truck - Wersja Selection

 

Specjalne pojazdy w wersji SELECTION przeszły szereg czynności weryfikacyjnych, takich jak: 

  • Inspekcja techniczna - aż 120 punktów
  • Udokumentowana historia serwisowa
  • Wykonane kampanie serwisowe
  • Zaktualizowane oprogramowanie silnika i skrzyni biegów
  • 3-miesięczna gwarancja na układ przeniesienia napędu
  • Profesjonalne szkolenia kierowców
  • Usługa Optifleet, która zwiększy rentowność firmy

 

POZNAJ PAKIET KORZYŚCI I WYBIERZ OPCJE DOPASOWANE DO TWOICH WYMAGAŃ!

Wybierając nasze używane pojazdy, otrzymujesz więcej niż tylko ciężarówkę. Zyskujesz Pakiet Korzyści*, który możesz dostosować do swoich potrzeb. Zaczynając od Kontraktu serwisowego Start&Drive Endurance na 24 miesiące już w cenie pojazdu, a kończąc na możliwości dofinansowania do leasingu pojazdu, czy zmianie wyglądu ciężarówki!

SPRAWDŹ DOSTĘPNE OPCJE!

pojazdy-uzywane-renault-trucks-v5

 

Chcesz wybrać pojazd, który będzie wyglądał i działał dokładnie tak, jak chcesz? U nas to możliwe! Oferujemy szeroki wybór dodatkowego wyposażenia, od spojlerów międzyosiowych i kabinowych, przez nowe opony, aż po dodatkowe oświetlenie.

Chcemy, abyś czuł się w komfortowo, dlatego oferujemy do wyboru różne opcje doposażenia kabiny, np. TV, mikrofalówka czy ekspres do kawy - to wszystko i jeszcze więcej czeka na Ciebie w naszej ofercie.

*Zakres opcji pakietu korzyści każdorazowo zależy od warunków sprzedaży danego pojazdu.

 

Każdy pojazd Renault Trucks to unikalne połączenie niezawodności i komfortu, które spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Dzięki naszej ofercie, możesz być pewien, że Twój używany pojazd Renault Trucks zawsze będzie w doskonałym stanie, gotowy do pracy od dnia zakupu.

Used Trucks by Renault Trucks. Twoje zaufanie. Nasza pasja.

 

Sprawdź, jak działa Fabryka Used Trucks by Renault Trucks!

Odwiedź naszą platformę!

Sprawdź aktualne oferty.

Find your truck

Zapytaj o ofertę! Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą!

Proszę użyć tego formatu dla kodu pocztowego: 00000
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu marketingu produktów i usług własnych przez Volvo Polska sp. z o.o. (której oddział stanowi Renault Trucks) w tym przesyłania informacji handlowych, za pośrednictwem zaznaczonych poniżej form kontaktu.

Proszę zaznaczyć właściwe opcje krzyżykiem w przypadku zainteresowania. W przypadku zaznaczenia pola i niepodania dedykowanego adresu e-mail lub numeru telefonu komunikacja marketingowa nie będzie mogła być kierowana do Pani/Pana.

 

Administratorem danych jest Volvo Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (której oddział stanowi Renault Trucks). Grupa Volvo powołała Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się na adres e-mail gpo.office@volvo.com, telefonicznie lub pocztą tradycyjną: +46 (0)31 66 00 00 AB Volvo, Att: Group Privacy Office, Dept AA14100, VGHQ, SE-405 08, Göteborg, Sweden. Dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia korespondencji w sprawie, której dotyczy Pani/Pana zgłoszenie oraz w celach archiwalnych i dowodowych na podstawie naszego uzasadnionego interesu (art. 6 ust. 1 lit f RODO), a w razie wyrażenia zgody marketingowej – także w tym celu na podstawie art. 6 ust. 1 lit a RODO. Przysługuje Pani/Panu prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia po upływie wskazanych okresów, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzana w szczególnych sytuacjach, a także wycofania zgody w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania zrealizowanego przed jej wycofaniem.
 

Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych oraz przysługujących Państwu praw znajduje się w polityce prywatności Renault Truck w dole strony oraz Grupy Volvo pod adresem: https://www.volvogroup.com/en/tools/privacy/privacy-pl.html.