Usługi

Zwiększ mobilność Twoich pojazdów dzięki naszym usługom uptime.

Renault Trucks T on the road

Dla Renault Trucks, zwiększenie opłacalności narzędzia pracy oznacza optymalizację harmonogramu przeglądów i unikanie większości nieplanowanych przestojów. Rozwój technologii i rozwiązań pozwala w coraz większym stopniu przewidywać to, co do tej pory było nieprzewidywalne.

Renault Trucks T High service station

 

SPERSONALIZOWANY PLAN OBSŁUGI

Plan ten jest określany i wdrażany przez naszych ekspertów w oparciu o rzeczywiste parametry i profil pojazdu.

  • Planowanie obsługi i konsolidacja działań do wykonania mają na celu zminimalizowanie przestojów.
  • Oryginalne osiągi pojazdu zostają zachowane, a jego wartość odsprzedaży wzrasta dzięki zastosowaniu niezawodnych, wytrzymałych i oryginalnych części zamiennych, objętych przedłużoną dwuletnią gwarancją.

PLANUJ Z WYPRZEDZENIEM, TRAKTUJĄC OBSŁUGĘ TECHNICZNĄ JAKO PRIORYTET

Dzięki planom przeglądów, monitorującym zużycie części i wczesnym ostrzeżeniom o ewentualnych zdarzeniach, Renault Trucks maksymalizuje czas pracy i potencjał Twojego pojazdu. PREDICT pozwala na spokojne zarządzanie firmą i działalnością!

Predict graphic 1
Dynamiczny program obsługi technicznej

 

 

Predict graphic 2
Najdokładniejszy sposób pomiaru zużycia

 

Predict graphic 3
Zarządzanie dostosowane do obsługi nieoczekiwanych zdarzeń

ZDALNE AKTUALIZACJE USPRAWNIAJĄCE WIZYTY W WARSZTACIE

Wstepna diagnostyka, korekta obsługi serwisowej i aktualizacja floty: to rozwiązanie, wchodzące w skład oferty PREDICT, pozwala zaoszczędzić czas i gwarantuje maksymalną dyspozycyjność pojazdu dzięki uniknięciu niepotrzebnych wizyt serwisowych.

 

WYDŁUŻ SWOJE ODI Z SILNIKAMI ODI* DE13 DO 150.000 km

Nasze okresy między wymianami oleju w silnikach DE13* (opcja) zostały wydłużone do 150 000 km lub (zamiast co 100 000 km lub 12 miesięcy). Skutkuje to niższymi kosztami umowy (robocizna i części), harmonogramem przeglądów ograniczającym czas przestojów w warsztatach oraz dodatkowymi oszczędnościami paliwa.

* ODI - zoptymalizowany okres między wymianami oleju.

 

ROZWIĄZYWANIE PROBLEMÓW 24/7

Dzięki sieci ekspertów udzielających odpowiedzi w 16 językach, klienci są osobiście obsługiwani przez koordynatora, który pozostaje ich jedynym kontaktem podczas całej operacji wsparcia.

Niezależnie od miejsca, z którego dzwonisz, koordynator zlokalizuje Cię za pomocą przycisku 24/7 w kabinie pojazdu* i poinformuje Cię o przybyciu serwisu Renault Trucks.

Naprawy powypadkowe są wykonywane przez techników specjalnie przeszkolonych w zakresie napraw na drodze, przy użyciu specjalnych pojazdów i narzędzi diagnostycznych.

* W zależności od opcji samochodu ciężarowego.

24-7

 

24-7

POMOC W HOLOWANIU

Renault Trucks Financial Services oferuje kompleksową, niezawodną i łatwą w użyciu usługę assistance, która zapewni spokój kierowcy i pasażera w przypadku konieczności holowania pojazdu.

  • Dostępna 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu w całej Europie.
  • W wersji "rozszerzonej" świadczone są usługi dla kierowcy (transport, zakwaterowanie, repatriacja itp.).
  • Pakiet assistance holowniczego oferowany jest jako opcja w ramach umów serwisowych Start & Drive, ale mogą z niego korzystać również klienci nie posiadający tych umów.

Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt z nami

contact renault trucks
Twoje pojazdy są zawsze gotowe do użycia, więc możesz skupić się na swojej działalności z pełnym spokojem.
Set canonical URL
Off