LE CAMION CLASSIQUE pojazdy ciężarowe 7+

Off
RT UT

LE CAMION CLASSIQUE - Oferta dla pojazdów 7-letnich i starszych

Z myślą o Klientach posiadających pojazdy Renault Trucks 7-letnie i starsze, przygotowaliśmy specjalną ofertę - Le Camion Classique.

Popularność modeli 7-etnich i starszych na polskim rynku nie słabnie i dlatego każdy, kto jest posiadaczem naszych klasyków, otrzyma rabat w wysokości 35% na oryginalne części zakupione i zamontowane w autoryzowanym serwisie Renault Trucks Polska!

Le Camion Classique RT

Oryginalne części zamienne do samochodów ciężarowych REMAN

Używanie nieoryginalnych części zamiennych wiążę się z dużym ryzykiem utraty bezpieczeństwa oraz jakości pojazdu. Podkreślamy, że oryginalne części zamienne są zaprojektowane i homologowane do pojazdów, zgodnie ze wszystkimi wymogami technicznymi. Odpowiadają one rygorystycznym kryteriom dotyczącym niezawodności, bezpieczeństwa i norm ochrony środowiska.

Oryginalne części i ich wymiana w autoryzowanym serwisie gwarantują zachowanie fabrycznych osiągów, spełniają bowiem wszystkie wymagania, m.in. w zakresie mobilności. Doskonała logistyka zapewnia dostępność i szybkie dostawy części.

Le Camion Classique 1

 

Przy okazji warto dodać, że oprócz oryginalnych części zamiennych w swojej ofercie Renault Trucks Polska posiada również zrefabrykowane części zamienne w ramach oferty REMAN. W procedurze regeneracji zużyte lub uszkodzone elementy są wymieniane na oryginalne, w pełni sprawne części. W ramach tej procedury zużyte komponenty poddawane są recyklingowi, dzięki czemu przyczynia się ona również do ochrony środowiska.

Części w ramach oferty REMAN zachowują oryginalne osiągi i dodatkowo gwarantują najlepszą jakość w stosunku do ceny, która finalnie jest niższa niż przy zakupie nowych części.

Le Camion Classique 2

 

POZNAJ SZCZEGÓŁY OFERTY I SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI! 

Zapytaj o usługę! Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą!

Proszę użyć tego formatu dla kodu pocztowego: 00000
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu marketingu produktów i usług własnych przez Volvo Polska sp. z o.o. (której oddział stanowi Renault Trucks) w tym przesyłania informacji handlowych, za pośrednictwem zaznaczonych poniżej form kontaktu.

Proszę zaznaczyć właściwe opcje krzyżykiem w przypadku zainteresowania. W przypadku zaznaczenia pola i niepodania dedykowanego adresu e-mail lub numeru telefonu komunikacja marketingowa nie będzie mogła być kierowana do Pani/Pana.

 

Administratorem danych jest Volvo Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (której oddział stanowi Renault Trucks). Grupa Volvo powołała Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się na adres e-mail gpo.office@volvo.com, telefonicznie lub pocztą tradycyjną: +46 (0)31 66 00 00 AB Volvo, Att: Group Privacy Office, Dept AA14100, VGHQ, SE-405 08, Göteborg, Sweden. Dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia korespondencji w sprawie, której dotyczy Pani/Pana zgłoszenie oraz w celach archiwalnych i dowodowych na podstawie naszego uzasadnionego interesu (art. 6 ust. 1 lit f RODO), a w razie wyrażenia zgody marketingowej – także w tym celu na podstawie art. 6 ust. 1 lit a RODO. Przysługuje Pani/Panu prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia po upływie wskazanych okresów, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzana w szczególnych sytuacjach, a także wycofania zgody w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania zrealizowanego przed jej wycofaniem.
 

Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych oraz przysługujących Państwu praw znajduje się w polityce prywatności Renault Truck w dole strony oraz Grupy Volvo pod adresem: https://www.volvogroup.com/en/tools/privacy/privacy-pl.html.