Rozwiązania transportowe

Transport ładunków: długie trasy z całkowitym spokojem

Dystrybucja

Transport dalekobieżny

5min
T Range Optifuel Challenge

Trasport dalekobieżny, a nieprzewidziane sytuacje.

Podczas transportu ładunków na dalekich trasach, nieprzewidziane zdarzenia nigdy nie są dobrą wiadomością. Rozumiemy to i zapewniamy kompleksowe rozwiązania transportowe, które ograniczą Twoje wydatki oraz zwiększą wydajność. 

Dowiedz się więcej o naszych pojazdach i szerokim zakresie usług.

Renault Trucks T i T High: dostosowane do Twoich potrzeb

Gama Renault Trucks T została zaprojektowana z myślą o transporcie dalekobieżnym.

 

Modele Renault Trucks T oraz Renault Trucks T High oferują niezawodność, wysokie osiągi i niezwykły komfort! W połączeniu z naszymi usługami, zwiększysz rentowność swojej firmy i tym samym wydłużysz czas pracy.

Silnik Euro 6 zapewnia wysoką efektywność paliwową i doskonały komfort jazdy, ograniczając jednocześnie emisję CO2 i zużycie paliwa.

Landing_RT_T

Transport na długich trasach - komfort ponad wszystko!

Kierowcy za kierownicą pojazdu spędzają niezliczone godziny, dlatego komfort prowadzenia musi spełniać najwyższe oczekiwania.

Przestronna kabina z zapewnia doskonałą widoczność oraz ułatwia manewrowanie podczas załadunku i rozładunku. Dodatkowo pojemne schowki ułatwiają ułożenie ciężkiego bagażu.

Renault Trucks T High accessories

 

Kabina Renault Trucks T High ma idealnie płaską podłogę, co w połączeniu z wewnętrzną wysokością 2,1 m zdecydowanie ułatwia poruszanie się. Przestrzeń sypialna o szerokości 2,4 m zapewnia dużo miejsca do odpoczynku. Pomiędzy przednimi fotelami można umieścić 40-litrową, cichą lodówkę elektryczną, a także zamontować składany stolik.

Renault Trucks T High Truck cabin
Renault Trucks T High accessories

Kierowca może wybrać dodatkowe elementy wyposażenia, które zwiększają komfort i bezpieczeństwo, np. pistolet pneumatyczny do szybkiego czyszczenia kabiny, nakładkę na materac, czy zabezpieczenie przed włamaniem - doorlock.

Renault Trucks T High cabin

Rozwiązania dostosowane do tras miejskich i regionalnych.

Jeśli Twoja działalność jest skoncentrowana w obszarze miejskim i regionalnym, idealnym rozwiązaniem może być Renault Trucks Master, Renault Trucks D lub D Wide! Dodatkowo, aby ograniczyć emisję CO2 oraz wjechać do stref o niskiej emisji spalin, sprawdź w pełni elektryczny pojazd Renault Trucks Master E-Tech! Dostępne wersje tego pojazdu, to furgon, platforma z kabiną lub podwozie z kabiną. Ten pojazd z łatwością dostosuje się nawet do najbardziej wymagających potrzeb!

Rozłóż swoje koszty

W transporcie dalekobieżnym, każdy problem logistyczny może mieć poważne konsekwencje. W celu rozłożenia wydatków i ograniczenia nieprzewidzianych zdarzeń, Renault Trucks oferuje kontrakty Start&Drive obejmujące indywidualny plan przeglądów na okres od 2 do 5 lat i do 250 000 km rocznie - w zależności od wybranego modelu pojazdu i sposobu jego użytkowania. W ten sposób można obniżyć koszty eksploatacji pojazdu, ułatwić prace administracyjne i zapewnić wysoką sprawność floty w długim okresie czasu.

Ponadto, dzięki rozległej sieci w Europie możemy szybko i sprawnie zająć się Twoimi pojazdami bez konieczności powrotu do macierzystej bazy.

Ponieważ dyspozycyjność pojazdów jest tak istotna w transporcie ładunków, Renault Trucks wprowadziło innowację w postaci dynamicznej i proaktywnej usługi serwisowej: Predict. Twój samochód ciężarowy jest zarejestrowany w specjalnej bazie danych, która śledzi jego eksploatację i zużycie. Gdy konieczna jest interwencja, doradca skontaktuje się z Tobą, aby umówić się na wizytę przed wystąpieniem awarii i w czasie, który w najmniejszym stopniu wpłynie na Twoją działalność.

Zmniejsz koszty paliwa

Zużycie pojazdu i sposób jego użytkowania przez kierowców ma realny i bezpośredni wpływ na Twoje rachunki. Pojazdy Renault Trucks zostały zaprojektowane tak, aby zużywały jak najmniej paliwa. Kabina Renault Trucks T ma kształt trapezu i szybę przednią nachyloną pod kątem 12°, co poprawia przepływ powietrza i zmniejsza zużycie paliwa. Nasze silniki DTI 11 i DTI 13 zostały również zaprojektowane z myślą o zapewnieniu dobrych parametrów zużycia paliwa.

Modele Renault Trucks T lub T High mogą być wyposażone w dodatkowe opcje, które jeszcze bardziej poprawią ich osiągi, dzięki pakietowi Eco Fuel, który obejmuje:

  • tryb Eco Cruise Control w automatycznej skrzyni biegów Optidriver
  • Odłączany kompresor powietrza
  • Pompę układu kierowniczego o zmiennym wydatku
  • Automatyczne wyłączanie silnika

Niemniej jednak wszyscy wiemy, że zużycie paliwa zależy nie tylko od pojazdu, ale także od sposobu jego prowadzenia. Szkolenie kierowców w zakresie efektywnej jazdy odgrywa istotną rolę w ograniczaniu zużycia paliwa przez całą flotę. Aby to ułatwić, Renault Trucks proponuje rozwiązania Optifuel. Możesz uzyskać dostęp do bardzo dokładnych danych o zużyciu paliwa we wszystkich Twoich pojazdach, a także do informacji o sposobie ich użytkowania.

StepC_D

 

Transport dalekobieżny: monitorowanie dostaw w czasie rzeczywistym

Tak jak nieprzewidziana obsługa nigdy nie jest mile widziana, tak niespodziewane wydarzenia logistyczne mogą mieć negatywny wpływ na Twoją działalność. Nasze inteligentne rozwiązanie do zarządzania flotą Optifleet może być wykorzystane do efektywnego planowania podróży i wizualizacji pojazdów w czasie rzeczywistym dzięki opcji geo-trackingu. Możesz łatwo uzyskać dostęp do danych dotyczących zużycia paliwa i czasu jazdy dla każdego pojazdu. Jeśli klient zmieni swoje zamówienie lub jeśli zauważysz, że możesz dodać dostawę, możesz bez problemu przekierować kierowców lub po prostu wyznaczyć im nowe zadanie.

Finansowanie Twoich pojazdów do transportu dalekobieżnego

Renault Trucks służy pomocą w finansowaniu Twoich pojazdów. Nasze produkty dostosowane są do Twojej działalności w zakresie transportu międzynarodowego i związanych z nią dużych przebiegów. Oferujemy na przykład produkt finansowy typu "wszystko w jednym", pozwalający na pełną kontrolę TCO (Total Cost of Ownership), bez przykrych niespodzianek. Nasi doradcy poprowadzą Cię tak, abyś wybrał najlepiej dopasowane rozwiązanie.

Zapytaj o ofertę pojazdów z gamy T! Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą!

Proszę użyć tego formatu dla kodu pocztowego: 00000
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu marketingu produktów i usług własnych przez Volvo Polska sp. z o.o. (której oddział stanowi Renault Trucks) w tym przesyłania informacji handlowych, za pośrednictwem zaznaczonych poniżej form kontaktu.

Proszę zaznaczyć właściwe opcje krzyżykiem w przypadku zainteresowania. W przypadku zaznaczenia pola i niepodania dedykowanego adresu e-mail lub numeru telefonu komunikacja marketingowa nie będzie mogła być kierowana do Pani/Pana.

 

Administratorem danych jest Volvo Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (której oddział stanowi Renault Trucks). Grupa Volvo powołała Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się na adres e-mail gpo.office@volvo.com, telefonicznie lub pocztą tradycyjną: +46 (0)31 66 00 00 AB Volvo, Att: Group Privacy Office, Dept AA14100, VGHQ, SE-405 08, Göteborg, Sweden. Dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia korespondencji w sprawie, której dotyczy Pani/Pana zgłoszenie oraz w celach archiwalnych i dowodowych na podstawie naszego uzasadnionego interesu (art. 6 ust. 1 lit f RODO), a w razie wyrażenia zgody marketingowej – także w tym celu na podstawie art. 6 ust. 1 lit a RODO. Przysługuje Pani/Panu prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia po upływie wskazanych okresów, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzana w szczególnych sytuacjach, a także wycofania zgody w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania zrealizowanego przed jej wycofaniem.
 

Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych oraz przysługujących Państwu praw znajduje się w polityce prywatności Renault Truck w dole strony oraz Grupy Volvo pod adresem: https://www.volvogroup.com/en/tools/privacy/privacy-pl.html.

Set canonical URL
Off