Rozwiązania transportowe

Służby ratownicze i pożarnicze: bezpieczne działanie w każdym terenie

Budownictwo

Dystrybucja

5min
Renault Trucks C with High Power Foam Fire appliances

Jako strażak, możesz być wezwany w każdej chwili, do różnych zadań i w każdym terenie. Renault Trucks udostępnia Ci swoją wiedzę i wieloletnie doświadczenie we współpracy z przedstawicielami branży i producentami zabudów, aby pomóc w wyborze najlepszych pojazdów służb ratowniczych (samochód pożarniczy, cysterna, itp.). Możemy również doradzić w zakresie usług, które pomogą Ci chronić innych, a jednocześnie chronić siebie.

Odkryj ofertę pojazdów dla służb ratowniczych

Renault Trucks współpracuje z jednostkami straży pożarnej od ponad wieku. W oparciu o to wieloletnie partnerstwo, ściśle współpracujemy z producentami zabudów, dzięki czemu możemy zaoferować Ci pojazdy najlepiej dostosowane do Twojej działalności, doskonale przystosowane do interwencji w nagłych wypadkach. Nasze Renault Trucks Master, Renault Trucks D i D WIDE, Renault Trucks C i Renault Trucks K spełniają wymagania, niezależnie od tego, czy jesteście wzywani do miasta, na drogę, do pożarów lasów lub domów, do zagrożeń przemysłowych czy operacji specjalnych.

Wozy strażackie: interweniować szybko, w każdych okolicznościach

Wiemy, że możesz być wezwany do pracy w każdym terenie. Dlatego niezbędne jest posiadanie łatwych w obsłudze i kompaktowych pojazdów do pracy w mieście, z małym promieniem skrętu i odpowiednim momentem obrotowym nawet na niższych biegach (900 obr/min w przypadku Renault Trucks C).

m To jest promień skrętu dla Renault Trucks D

Zapewnienie strażakom odpowiednich warunków pracy

Aby jak najlepiej chronić innych ludzi, strażacy muszą najpierw chronić siebie i upewnić się, że warunki są odpowiednie. Pierwszym etapem akcji jest uruchomienie wozu strażackiego! Dlatego zaprojektowaliśmy kluczyk, którego nie można zgubić. Ponadto, Renault Trucks zaprojektowało najniższe możliwe stopnie, ułatwiające kierowcy i pasażerom wsiadanie i wysiadanie.

W Renault Trucks Master, pierwszy stopień znajduje się na wysokości zaledwie 436 mm od podłoża.

Katell Simon Manager Produktu

Jego drzwi boczne mogą się otwierać do 1270 mm na szerokość. Wszystkie pojazdy dostarczane są z pustą przestrzenią wzdłuż ramy na niezbędne wyposażenie wykorzystywane w różnych sytuacjach, takie jak pompy wodne w cysternach, sprzęt oświetleniowy lub duże noże do cięcia w przypadku zdarzeń drogowych. Pojazdy przeznaczone do gaszenia pożarów są fabrycznie wyposażone w ochronę termiczną, która chroni strażaków przez 10 minut przed temperaturą 130°C w przypadku, gdy ich samochód zostanie otoczony przez ogień.

Strażacy: wykorzystaj nasze wieloletnie partnerstwo z lokalnymi producentami nadwozi

Twoje potrzeby w zakresie pojazdów zależą od sytuacji, do której jesteś wezwany. Dlatego nasze podwozia są tak zaprojektowane, aby można było dostosować samochód ciężarowy do każdej sytuacji. Aby sprostać wszystkim wymaganiom, Renault Trucks oferuje siedem różnych typów podwozi o ładowności od 3,3 do 33 ton. Są wśród nich samochody pomocy drogowej, takie jak Renault Trucks Master, samochody pożarnicze o dużej mocy, takie jak Renault Trucks C lub K, a także Renault Trucks D.

Nasi partnerzy z branży zabudów mają dostęp do portalu zabudów Renault Trucks - specjalnej strony internetowej, na której można znaleźć następujące informacje:

  • Szczegółowe karty techniczne wszystkich pojazdów
  • Rysunki w skali 1/20
  • Instrukcje wspierające montaż zabudowy

Ułatwia to ich pracę i skraca czas oczekiwania na dostawę pojazdu. Ta ścisła współpraca oznacza również, że nasza oferta produktowa może ewoluować w zależności od typu zadań i Twoich oczekiwań.

Przewidywanie obsługi pojazdu w celu uniknięcia przestojów

Dostępność pojazdów i części jest sprawą kluczową. Aby zapobiec przestojom pojazdów i uniknąć nieplanowanych postojów, firma Renault Trucks opracowała nową, innowacyjną usługę. Wykupując umowę PREDICT, Twoje pojazdy zostaną zarejestrowane na platformie cyfrowej, a ich obsługa techniczna będzie ściśle monitorowana i kontrolowana. W przypadku konieczności wykonania prac lub wymiany części, Twój doradca skontaktuje się z Tobą i zaplanuje serwis. Naszym celem jest ograniczenie do minimum nieplanowanych przestojów pojazdu.

Zmniejszenie zużycia paliwa pojazdów służb ratowniczych

Zużycie paliwa stanowi duży koszt w budżecie służb ratowniczych. Aby lepiej zarządzać swoją flotą, możesz skorzystać z Optifleet - inteligentnej usługi zarządzania flotą, oferowanej przez Renault Trucks. Dzięki niej, możesz lokalizować swoje pojazdy w czasie rzeczywistym i otrzymywać szczegółowe informacje dotyczące zużycia paliwa przez pojazdy i kierowców. Dostęp do Optifleet jest możliwy poprzez stronę internetową lub aplikację na smartfony.

Zapytaj o ofertę pojazdów z gamy C, D, K lub Master! Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą!

Proszę użyć tego formatu dla kodu pocztowego: 00000
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu marketingu produktów i usług własnych przez Volvo Polska sp. z o.o. (której oddział stanowi Renault Trucks) w tym przesyłania informacji handlowych, za pośrednictwem zaznaczonych poniżej form kontaktu.

Proszę zaznaczyć właściwe opcje krzyżykiem w przypadku zainteresowania. W przypadku zaznaczenia pola i niepodania dedykowanego adresu e-mail lub numeru telefonu komunikacja marketingowa nie będzie mogła być kierowana do Pani/Pana.

 

Administratorem danych jest Volvo Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (której oddział stanowi Renault Trucks). Grupa Volvo powołała Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się na adres e-mail gpo.office@volvo.com, telefonicznie lub pocztą tradycyjną: +46 (0)31 66 00 00 AB Volvo, Att: Group Privacy Office, Dept AA14100, VGHQ, SE-405 08, Göteborg, Sweden. Dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia korespondencji w sprawie, której dotyczy Pani/Pana zgłoszenie oraz w celach archiwalnych i dowodowych na podstawie naszego uzasadnionego interesu (art. 6 ust. 1 lit f RODO), a w razie wyrażenia zgody marketingowej – także w tym celu na podstawie art. 6 ust. 1 lit a RODO. Przysługuje Pani/Panu prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia po upływie wskazanych okresów, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzana w szczególnych sytuacjach, a także wycofania zgody w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania zrealizowanego przed jej wycofaniem.
 

Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych oraz przysługujących Państwu praw znajduje się w polityce prywatności Renault Truck w dole strony oraz Grupy Volvo pod adresem: https://www.volvogroup.com/en/tools/privacy/privacy-pl.html.

Set canonical URL
Off