KARIERA

Off
Kariera
Grupa Volvo jest jednym z czołowych światowych producentów samochodów ciężarowych, autobusów, maszyn budowlanych oraz układów napędowych do łodzi motorowych i urządzeń przemysłowych.
 
Z Renault Trucks dołączysz do globalnego, różnorodnego zespołu ludzi pełnych energii, pasji i szacunku dla człowieka, którzy razem chcą osiągnąć cel Grupy Volvo - być światowym liderem w zrównoważonych rozwiązaniach transportowych.

AKTUALNIE POSZUKUJEMY

 

Instruktora Jazdy Racjonalnej

Zachęcamy do wypełnienia poniższego formularza aplikacyjnego.
Podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne, ale w przypadku danych oznaczonych * niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji.

 

CV powinno zawierać: imię i nazwisko, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe oraz przebieg dotychczasowego zatrudnienia. Podanie innych informacji (dodatkowych), dotyczących Twojej kandydatury, w celu jak najlepszego zaprezentowania swojego potencjału w świetle sformułowanych przez nas oczekiwań jest dobrowolne, a dane takie będziemy przetwarzać na podstawie Twojej zgody, wyrażonej poprzez przesłanie formularza rekrutacyjnego.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami. Do aplikacji prosimy dopisać klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

 

W polu "Dodatkowy komentarz" wpisz tytuł stanowiska, którym jesteś zainteresowana/y.

Zaaplikuj do nas! Wypełnij formularz i wyślij swoją kandydaturę!

Umieść swoje CV w formacie .pdf