KARIERA

Off
Kariera
Grupa Volvo jest jednym z czołowych światowych producentów samochodów ciężarowych, autobusów, maszyn budowlanych oraz układów napędowych do łodzi motorowych i urządzeń przemysłowych.
 
Z Renault Trucks dołączysz do globalnego, różnorodnego zespołu ludzi pełnych energii, pasji i szacunku dla człowieka, którzy razem chcą osiągnąć cel Grupy Volvo - być światowym liderem w zrównoważonych rozwiązaniach transportowych.
Zachęcamy do wypełnienia poniższego formularza aplikacyjnego.
Podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne, ale w przypadku danych oznaczonych * niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji.

 

CV powinno zawierać: imię i nazwisko, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe oraz przebieg dotychczasowego zatrudnienia. Podanie innych informacji (dodatkowych), dotyczących Twojej kandydatury, w celu jak najlepszego zaprezentowania swojego potencjału w świetle sformułowanych przez nas oczekiwań jest dobrowolne, a dane takie będziemy przetwarzać na podstawie Twojej zgody, wyrażonej poprzez przesłanie formularza rekrutacyjnego.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami. Do aplikacji prosimy dopisać klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

 

W polu "Dodatkowy komentarz" wpisz obszar, jakim jesteś zainteresowany/a podczas Twojego stażu.

Aktualnie szukamy osoby, która zajmie stanowisko Business Controller. 

 

 

Zobacz więcej informacji o ofercie

Zaaplikuj do nas! Wypełnij formularz i wyślij swoją kandydaturę!

Umieść swoje CV w formacie .pdf
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu marketingu produktów i usług własnych przez Volvo Polska sp. z o.o. (której oddział stanowi Renault Trucks) w tym przesyłania informacji handlowych, za pośrednictwem zaznaczonych poniżej form kontaktu.

Proszę zaznaczyć właściwe opcje krzyżykiem w przypadku zainteresowania. W przypadku zaznaczenia pola i niepodania dedykowanego adresu e-mail lub numeru telefonu komunikacja marketingowa nie będzie mogła być kierowana do Pani/Pana.

 

Administratorem danych jest Volvo Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (której oddział stanowi Renault Trucks). Grupa Volvo powołała Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się na adres e-mail gpo.office@volvo.com, telefonicznie lub pocztą tradycyjną: +46 (0)31 66 00 00 AB Volvo, Att: Group Privacy Office, Dept AA14100, VGHQ, SE-405 08, Göteborg, Sweden. Dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia korespondencji w sprawie, której dotyczy Pani/Pana zgłoszenie oraz w celach archiwalnych i dowodowych na podstawie naszego uzasadnionego interesu (art. 6 ust. 1 lit f RODO), a w razie wyrażenia zgody marketingowej – także w tym celu na podstawie art. 6 ust. 1 lit a RODO. Przysługuje Pani/Panu prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia po upływie wskazanych okresów, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzana w szczególnych sytuacjach, a także wycofania zgody w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania zrealizowanego przed jej wycofaniem.
 

Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych oraz przysługujących Państwu praw znajduje się w polityce prywatności Renault Truck w dole strony oraz Grupy Volvo pod adresem: https://www.volvogroup.com/en/tools/privacy/privacy-pl.html.