KARIERA

Off
Kariera
Grupa Volvo jest jednym z czołowych światowych producentów samochodów ciężarowych, autobusów, maszyn budowlanych oraz układów napędowych do łodzi motorowych i urządzeń przemysłowych.
 
Z Renault Trucks dołączysz do globalnego, różnorodnego zespołu ludzi pełnych energii, pasji i szacunku dla człowieka, którzy razem chcą osiągnąć cel Grupy Volvo - być światowym liderem w zrównoważonych rozwiązaniach transportowych.

AKTUALNIE POSZUKUJEMY

 

PŁATNY STAŻ, Dział Sprzedaży Pojazdów Nowych

PŁATNY STAŻ, Dział Sprzedaży Pojazdów Używanych

PŁATNY STAŻ, Dział Obsługi Posprzedażnej

PŁATNY STAŻ, Dział Produktu

Zachęcamy do wypełnienia poniższego formularza aplikacyjnego.
Podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne, ale w przypadku danych oznaczonych * niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji.

 

CV powinno zawierać: imię i nazwisko, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe oraz przebieg dotychczasowego zatrudnienia. Podanie innych informacji (dodatkowych), dotyczących Twojej kandydatury, w celu jak najlepszego zaprezentowania swojego potencjału w świetle sformułowanych przez nas oczekiwań jest dobrowolne, a dane takie będziemy przetwarzać na podstawie Twojej zgody, wyrażonej poprzez przesłanie formularza rekrutacyjnego.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami. Do aplikacji prosimy dopisać klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

W polu Dodatkowy komentarz wpisz tytuł stanowiska, którym jesteś zainteresowana/y.

Zaaplikuj do nas! Wypełnij formularz i wyślij swoją kandydaturę!

Umieść swoje CV w formacie .pdf
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Volvo Polska sp. z o.o. (której oddział stanowi Renault Trucks) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Administratorem danych jest Volvo Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (której oddział stanowi Renault Trucks). Grupa Volvo powołała Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się na adres e-mail gpo.office@volvo.com, telefonicznie lub pocztą tradycyjną: +46 (0)31 66 00 00 AB Volvo, Att: Group Privacy Office, Dept AA14100, VGHQ, SE-405 08, Göteborg, Sweden. Dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia korespondencji w sprawie, której dotyczy Pani/Pana zgłoszenie oraz w celach archiwalnych i dowodowych na podstawie naszego uzasadnionego interesu (art. 6 ust. 1 lit f RODO), a w razie wyrażenia zgody marketingowej – także w tym celu na podstawie art. 6 ust. 1 lit a RODO. Przysługuje Pani/Panu prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia po upływie wskazanych okresów, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzana w szczególnych sytuacjach, a także wycofania zgody w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania zrealizowanego przed jej wycofaniem.
 
Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych oraz przysługujących Państwu praw znajduje się w polityce prywatności Renault Truck w dole strony oraz Grupy Volvo pod adresem: https://www.volvogroup.com/en/tools/privacy/privacy-pl.html.