COVID-19/ Renault Trucks pragnie zapewnić Państwa o swoim zaangażowaniu, aby umożliwić eksploatację Państwa pojazdów przy zachowaniu niezbędnych środków ostrożności. Wszystkie serwisy Renault Trucks pracują, ale niektóre ograniczyły godziny pracy. Jednocześnie wszystkie serwisy świadczą usługi w ramach serwisy RT 24/7. Dostawy części zamiennych są prowadzone w sposób ciągły. Natomiast nastąpić może nieznaczne opóźnienia w dostawach z uwagi na korki na granicy. Dotyczy to dostaw z magazynu w Lyonie. Z magazynu we Wrocławiu na razie nie ma żadnych opóźnień Zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami w każdej sprawie. Zespół Renault Trucks jest cały czas do Państwa dyspozycji

Aktualności


 

03.01.2020

AKTUALIZACJA OPROGRAMOWANIA RENAULT T

GRATIS - DO ODWOŁANIA!**

Aktualizacja tempomatu topograficznego Optivision oraz oprogramowania skrzyni biegów pozwoli na dalsze obniżenie zużycia paliwa Twojego samochodu. Całkowicie zmieniona strategia zmiany biegów pod kątem oszczędności paliwa we współpracy z dokładnymi mapami topograficznymi wysokiej rozdzielczości pozwoli zmniejszyć wydatki firmy na paliwo bez straty średniej prędkości jazdy! Aby w pełni wykorzystać potencjał pojazdu po aktualizacji, należy możliwie często korzystać z tempomatu i nie ingerować w jego działanie. Dzięki tej aktualizacji, jazda racjonalna ciężarówkami dalekobieżnymi Renault Trucks jeszcze nigdy nie była tak łatwa i wydajna!

Posiadasz w swojej flocie pojazd Renault Trucks T wyprodukowany w latach 2017-2018 wyposażony w Optivision?

Sprawdź koniecznie jakie korzyści w kontekście zmniejszenia zużycia paliwa niesie ze sobą aktualizacja Twojego oprogramowania! Do odwołania możesz skorzystać z aktualizacji Twojego pojazdu GRATIS! ( **Dotyczy oprogramowania. Cena usługi aktualizacji oprogramowania zgodnie z cennikiem lokalnego serwisu.)

Po więcej szczegółów skontaktuj się z najbliższym autoryzowanym serwisem Renault Trucks!