COVID-19/ Renault Trucks pragnie zapewnić Państwa o swoim zaangażowaniu, aby umożliwić eksploatację Państwa pojazdów przy zachowaniu niezbędnych środków ostrożności. Wszystkie serwisy Renault Trucks pracują, ale niektóre ograniczyły godziny pracy. Jednocześnie wszystkie serwisy świadczą usługi w ramach serwisy RT 24/7. Dostawy części zamiennych są prowadzone w sposób ciągły. Natomiast nastąpić może nieznaczne opóźnienia w dostawach z uwagi na korki na granicy. Dotyczy to dostaw z magazynu w Lyonie. Z magazynu we Wrocławiu na razie nie ma żadnych opóźnień Zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami w każdej sprawie. Zespół Renault Trucks jest cały czas do Państwa dyspozycji

Aktualności


 

21.12.2010

Equus Fresh odbiera kolejne ciężarówki Renault Trucks!

Equus Fresh ponownie z Renault Trucks

Na początku listopada 2010, firma Equus Fresh odebrała kolejną partię 17-tu ciągników Renault Premium. Nowe pojazdy zostały przekazane w kompletacji uwzględniającej wymóg dotyczący możliwie niskiego zużycia paliwa.

Firma Equus Fresh w listopadzie 2009 odebrała pierwsze 4 egzemplarze wybierając ponownie markę Renault Trucks. Jej zdaniem, te pojazdy cechują się bardzo niskimi kosztami eksploatacji. Ciągniki Premium 460.19T przekazane ostatnio zostały wyposażone w dwa zbiorniki paliwa o łącznej pojemności ponad 1000 dm3, spojlery oraz interface FMS umożliwiający współpracę z wieloma urządzeniami telematycznymi dostępnymi na rynku. Napędzane są silnikami DXi11 o mocy 460 KM i maksymalnym momencie 2240 Nm. Spełniają normę emisji spalin Euro5.

Oferta Renault Trucks okazała się dla firmy Equus Fresh najbardziej korzystną również ze względu na bogaty kontrakt serwisowy. Obecnie prowadzone są negocjacje pozwalające doprecyzować ich warunki.Wszystko wskazuje na fakt, że przed kierowcami firmy Equus Fresh długie kilometry pokonane w komfortowych i bardzo ekonomicznych ciężarówkach.