Aktualności


 

16.07.2015

Król nie uznaje kompromisów

KRÓL NIE UZNAJE KOMPROMISÓW

Twardy, silny, szybki to nie tylko cechy modelu Renault Trucks T, tak reprezentuje się także nasza drużyna uczestników Rumageddonu, który odbędzie się w najbliższą sobotę na Warszawskim Służewcu.

 


Morderczy wyścig na ekstremalnym torze przeszkód to połączenie rywalizacji i współpracy między zawodnikami. Już za kilka dni czekają na nich błoto, woda, ogień, bagno, przeszkody linowe, skośne i pionowe ściany, zasieki, okopy oraz inne przeszkody.  W takich warunkach poznają oni nie tylko swoją siłę fizyczną, ale także wytrzymałość psychiczną oraz zdolność do pracy w zespole. Dla przytłaczjącej większości uczestników przygotowane przeszkody nie są możliwe do pokonania pojedynczo.

Tymczasem nasi waleczni zawodnicy pozowali na tle najmłodszego członka karawany ”Naturalnie Renault Trucks” – ciągnika Renault T520 z kabiną MaxiSpace. Kabina przeznaczona do dalekobieżnego transportu, dla jednego kierowcy jest wyposażona po królewsku. Stąd też i kolejny czwarty „patron” naszej karawany lew – król zwierząt. W kabinie Maxispace zamiast górnej leżanki znajduje się dodatkowy schowek, podzielony na trzy podświetlane komory o wysokości 36 cm, zamykane roletami. Wymiary schowka oraz wyprowadzone we wnętrzu gniazdko elektryczne sprawiają, że kierowca łatwo może doposażyć pojazd w kuchenkę mikrofalową i/bądź ekspres do kawy. Do tylnej ściany kabiny przymocowany jest stolik o wymiarach 81 x 60 cm, rozkładany za naciśnięciem przycisku. Po skończonym posiłku stolik ten można złożyć, odchylając go do położenia transportowego. Rozsuwany blat stołu skrywa etui na zastawę stołową dla dwóch osób. Dodatkowo pod fotelem kierowcy, na bocznej ścianie znajduje się wysuwana szuflada z funkcjonalnymi przegródkami do przewozu kubków i szklanek.

Lew dołącza właśnie do karawany i pojawi się już w czwartek 16.07 w szczecińskim serwisie Serwisy Józef Skrzypa. Następnie cała czwórka uda się na największe parkingi w Polsce. Można nas spotkać w dniach od poniedziałku 20.07 do piątku 24.07 na parkingu NEVADA  (przy trasie DK 92, w okolicy węzła autostradowego A2: Torzym).  A w kolejnym tygodniu będziemy od 27 do 31.07 w Porcie 2000. Czekamy na wszystkich fanów i kierowców ciężarówek od 8: 00 do 20:00. Zajrzyjcie do nas zobaczycie jak królewski wypoczynek może mieć kierowca w kabinie gamy T. czy to MaxiSpace, czy wersja Comfort kabina z tunelem czy też płaską podłogą każda stanowi niedościgły wzorzec komfortu w swoje klasie. Jeśli myślisz o pojeździe ekonomicznym a jednocześnie takim, który będzie powodem do dumy dla jego kierowcy to wybór jest tylko jeden. Naturalnie Renault Trucks

 

Na zdjęciuTeamRunmageddon2

od lewej: Julian Szerszeń, Monika Adamiak, Marcin Mikulski /team Naturalnie Renault Trucks

 

Więcej informacji:

 

Katarzyna Pawluś-Lech – Marketing i PR Manager Renault Trucks Poland –

tel.       +48 601 337 915

mail: katarzyna.pawlus@renault-trucks.com

 

Zapraszamy na stronę: www.renault-trucks.pl