Aktualności


 

19.07.2011

Master Truck 2011

Master Truck Opole 2011

15 Lipca, na teren lotniska Aeroklubu Opolskiego przybyły najpiękniej stuningowane ciężarówki z Polski i zagranicy. Nie zabrakło także czołowych producentów pojazdów ciężarowych, w tym Renault Trucks Polska.

Renault Trucks przygotowało dla gości i uczestników zlotu wiele atrakcji. Bez wątpienia największą z nich, była oryginalna ciężarówka wyścigowa należąca do zespołu Renault Trucks-MKR Technology, którą na co dzień ściga się Marcus Bösiger. Widok i ryk silnika o mocy 1200KM budził emocje nie tylko kierowców, ale także tych, którzy na co dzień z motoryzacją nic wspólnego nie mają.  Podczas gdy jedna kolejka ustawiała się wzdłuż „MKR-a”, aby choć na chwilę  zajrzeć do środka pojazdu, druga formowała się do ustawionych na naczepie Premium Racing symulatorów.  Gra Truck Racing by Renult Trucks cieszyła się ogromną popularnością  zarówno wśród dzieci jak i dorosłych, a ci, którzy uzyskali najlepsze wyniki, zostali przez nas nagrodzeni. Nieskromnie, ale szczerze należy stwierdzić , że zainteresowanie jakim cieszyło się stoisko Renault Trucks znacznie wyróżniało je spośród stoisk konkurencyjnych.

Również poza stoiskiem, na uczestników zlotu czekały niespodzianki przygotowane przez Renault Trucks. Na placu głównym, odbył się konkurs w którym wystartowały trzy małżeństwa. Do przedniego haka Renault Magnum przymocowana została lina, którą ciągnął mężczyzna, podczas gdy jego żona pchała ciągnik z drugiej strony. Wygrała ta para, która przeciągnęła pojazd najdalej w określonym czasie.

W kolejnym konkursie wybrana została najpiękniejsza ciężarówka marki Renault Trucks. Zwycięzcą została urocza Premium dCi z zabudową pomocy drogowej z firmy Maxstrans Druzgała. Przedstawiciel firmy odebrał nagrody rzeczowe oraz kupon na 2000zł netto do wykorzystania w serwisie Renault Trucks.

Relacja ze zlotu już wkrótce pojawi się w programie na „Na Osi” na TVN Turbo, oraz w prasie i na portalach branżowych.