Aktualności


 

09.10.2013

NOWE APLIKACJE RENAULT TRUCKS

NOWE ROZWIĄZANIA - WIĘCEJ MOŻLIWOŚCI

NOWE APLIKACJE RENAULT TRUCKS

Wraz z wprowadzeniem na rynek nowej gamy pojazdów, Renault Trucks przygotowało dla swoich klientów dwie nowe aplikacje na telefon komórkowy: The Range i Cost Saver, dostępne w AppStore i na Google Play. Zaprojektowane z myślą o transporcie dalekobieżnym, są teraz dostępne całkiem za darmo!

The Range

Aplikacja The Range to oparta na tysiącach zdjęć animacja prezentująca nowe pojazdy Renault Trucks zarówno od zewnątrz, jak i odśrodka. Jej użytkownicy mogą bliżej poznać cztery gamy pojazdów (T,D,C i K) oraz rozwiązania technologiczne, które zapewniają niski poziom zużycia paliwa, wygodę, niezawodność i bezpieczeństwo kierowcy. Ci, którzy o nowych modelach Renault Trucks będą chcieli dowiedzieć się jeszcze więcej, mogą skorzystać z funkcji  “network contact“, która zlokalizuje najbliższego dealera i za jego pośrednictwem udzieli dodatkowych informacji.

Zaprojektowana przy ścisłej współpracy z 50 klientami z różnych zakątków świata, nowa gama pojazdów Renault Trucks to przede wszystkim narzędzie, które przynosi zysk przewoźnikom, a dla kierowców jest powodem do dumy.

Aplikację można pobrać w:

AppStore: http://bit.ly/1b8gJcn


Google play: http://bit.ly/132qgaZ

 

 

 

Cost Saver

Renault Trucks stale dostarcza swoim klientom narzędzia ułatwiające optymalizację kosztów firmy. Co to oznacza w praktyce?
Redukcję całkowitych kosztów związanych z użytkowaniem pojazdu, kosztów zakupu, paliwa a także kosztów związanych z kierowcą, administracją, utrzymaniem pojazdu i naprawami.

Jak to działa? To proste: Cost Save dostarcza informacje na temat rozwiązań, które pomagają zredukować koszty poszczególnych gam pojazdów we flocie. Co więcej, użytkownik może wpisać w kalkulator dane dotyczące swoich pojazdów, na podstawie których przedstawiciele Renault Trucks zaproponują rozwiązanie dostosowane do jego indywidualnych potrzeb.

Renault Trucks stale dzieli się z klientami swoją wiedzą z zakresu rozwiązań transportowych i towarzyszy im od momentu zakupu pojazdu poprzez cały okres eksploatacji. Nowa gama, to nie tylko samochody ciężarowe; to także finansowanie, ubezpieczenie, szkolenie z ekonomicznej jazdy oraz inne usługi dostępne lokalnie, dzięki którym przewoźnicy mogą zaoszczędzić jeszcze więcej.  Aplikacja Cost Saver jest kolejnym narzędziem, które powstało zgodnie z tą ideą. Można ją pobrać w:

AppStore: http://bit.ly/1dPULHp
Google play: http://bit.ly/13YTChQ