Aktualności


 

12.09.2018

OFERTA EASY RIDE 2.0

POZNAJ MOŻLIWOŚCI OSZCZĘDZANIA Z RENAULT TRUCKS!

Udoskonaliśmy ofertę Easy Ride, dzięki czemu użytkowanie naszych pojazdów jest jeszcze z większą korzyścią dla klineta!

Kupując pojazd Renault Trucks, już na starcie, na jego pokładzie znajdziesz wiele rozwiązań OPTI, pomagających w ekonomicznej jeździe.

OPTIDriver - najefektywniejsza, najbardziej intuicyjna skrzynia biegów na rynku.
OPTIVision - inteligentny tempomat dostosowujący zmianę strategi zmiany biegów do topografi drogi.
OPTIBrake - wydajny haulec silnikowy.
OPTIRoll - mechanizm wolnego koła.

Oprócz pojazdu, który od pierwszych kilometrów jest gotowy do oszczędnej jazdy otrzymujesz szkolenie prowadzone przez wykwalifikowanych profesjonalnych Trenerów ze Szkoły Jazdy Ekonomicznej Renault Trucks. Oprócz wskazówek dotyczących jazdy ekonomicznej nasi instruktorzy zadbają również o podniesienie świadomości w zakresie bezpieczeństwa Waszych kierowców.

Każda nabyta umiejętność wymaga praktyki oraz treningu. Tutaj z pomocą przychodzi specjalnie utworzony przez Renault Trucks program zdalnego doradztwa paliwowego - FuelCheck.Nasi Specjaliści będą doradzali kierowcy na podstawie wskazań systemu Optifleet, w jaki sposób skorygować technikę jazdy aby dodatkowo obniżyć spalanie paliwa. Dzięki ofercie Easy Ride dostęp do wyników spalania swojej floty ma Właściciel firmy. W trakcie trwania programu zapewniamy ciąglę wsparcie kierowców, każdy kierowca może w razie potrzebu skontaktować się z naszymi Ekspertami w celu zasięgnięcia porady.

Oferta EASY RIDE 2.0 jest elastyczna, można dowolnie modyfikować wybrany pojazd, rodzaj kabiny, pojemność silnika oraz inne kluczowe elementy pojazdu. W doborze odpowiedniej specyfikacji pomoże Państwu nasz doświadczony Dział Handlowy.

Oferta EASY RIDE 2.0 jest kompleksowa ponieważ oprócz ww. korzyści DODATKOWO posiada opcje wyposażenia pojazdu w kontrakt serwisowy Excellence.
Kontakt Excellence w ofercie Easy Rider 2.0 jest dostępny już od 99 euro/miesiąc (cena netto). Zyskują Pańśtwo pełną ochronę i obsługę techniczną swojego pojazdu, oraz usługi Renault Trucks Assistance na ternie całej Europy. Do Państwa decyzji pozostawiamy zakres długości kontraktu, 3 bądź 4 lata oraz czy przebieg roczny pojazdu to 130 czy 150 tys. km.

Pobierz ulotkę by dowiedzieć sie więcej!